4e afd. 26 juni 1986 88 Bij het formuleren van de nieuwe overeenkomst zullen partijen uitgaan van het gestelde in de ontbonden overeenkomsttenzij gewijzigde omstandigheden zich hiertegen verzetten, in welk geval de overeenkomst aan deze omstandigheden zal worden aange- past 9.5 Wanneer naar objectieve maatstaven is vast te stellen dat de te volgen procedure(s) in het kader van de wet op de ruimtelijke ordening en/of de woningwet etc. niet zullen/zal leiden tot het verlenen van bouwvergunning(envoor het project, zullen par- tijen overleg plegen over de aanpassing van het programma, het project en het tijdschema. Indien dit overleg leidt tot overeenstemming, wordt het project opnieuw in procedure gebracht. Partijen dragen zelf de additio- nele kosten die voor partijen uit deze aanpassingen voort- vloeien Het gestelde in artikel 9.3 is mutatis mutandis van toepassing op het aldus, in overleg tussen partijen, aangepaste tijdschema. 9.6 Indien het overleg als bedoeld in artikel 9.5 niet leidt tot overeenstemming, staat het ieder der partijen vrij de overeen- komst te beëindigen. Alsdan zal geen verrekening plaatsvinden van door partijen gemaakte planvoorbereidings- en ontwikke- 1ingskosten 9.7 indien de projectontwikkelaar in onvoldoende mate meewerkt aan het aanpassen van het project overeenkomstig de door de Gemeen- te op bas'is van het prograinma op te stellen toetsingsrapporten inzake het ontwerp en het uitgewerkte plan, heeft de Gemeente het recht de overeenkomst te beëindigen. - 17 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 105