5e afd. 26 juni 1986 89 5. Burgemeester en wethouders kunnen verlangen dat ook andere gegevens dan genoemd in het derde en vorige lid worden overgelegd, indien zij dit voor een goede uitvoering van deze verordening nodig achten. 6. Burgemeester en wethouders kunnen met betrekking tot het bepaalde in het derde en vierde lid nadere voorwaarden stellen en formulieren uitvaardi- gen, waarop de gevraagde gegevens verstrekt dienen te worden. 7. Wijzigingen in de statuten, de stichtingsakte of het reglement van een organisatie, dienen vooraf ter goedkeuring aan burgemeester en wethou- ders te worden voorgelegd, tenzij deze wijzigingen uit andere hoofde aan de goedkeuring van de raad zijn onderworpen. 8. Burgemeester en wethouders kunnen ontheffing verlenen van het bepaalde in de leden 2 tot en met 5 en 7. Artikei 18 Wanneer een subsidie-aanvraag te laat wordt ingediend, dan wel wanneer aan de verplichting, genoemd in het derde lid van het vorige artikel onvoldoende is voldaan, kan de raad de subsidie-aanvraag niet ontvankelijk verklaren. Hoofdstuk IX Subsidiebeschikking. Artikel 19 1. Op de subsidie-aanvraag wordt voorlopig beslist bij de vaststelling van het programma. 2. In afwijking van het vorige lid kan op een subsidie-aanvraag, die betrek- king heeft op aktiviteiten en/of voorzieningen, die op het moment van de vaststelling van het programma niet waren te voorzien, voorlopig worden beslist bij het afzonderlijk raadsbesluit. 3. Indien de organisatie die een gemeentelijk subsidie aanvraagt tevens een provinciale en/of rijkssubsidie kan aanvragen, kan de beslissing, in af- wijking van het bepaalde in het eerste lid, worden uitgesteld tot ten hoogste drie maanden nadat over de toekenning van het provinciale en/of rijkssubsidie is beslist. 4. Burgemeester en wethouders delen de voorlopige beslissing op de subsi- die-aanvraag schriftelijk aan de organisatie mede binnen drie dagen, nadat het prograu»na is vastgesteld en vermelden daarbij welke nadere voorwaarden door hen zijn gesteld. 5. Tegen de beslissing van burgemeester en wethouders tot het stellen van nadere voorwaarden kan binnen een maand na de datum van verzending van deze beslissing schriftelijk in beroep worden gekomen bij de gemeenteraad. 6. Het subsidie wordt definitief vastgesteld door burgemeester en wethouders na ontvangst van de in artikel 17 vierde lid, genoemde gegevens, dan wel na ontvangst van een opgave van definitieve kosten, waarvoor een éënmalig subsidie is verstrekt. 7. In geval van toekenning van een waarderingssubsidie, bedoeld in artikel 16, vierde lid, wordt daarover, in afwijking van het bepaalde in het eerste lid, defintief beslist; de leden 3 en 6 zijn daarbij niet van toepassing. I1 i i

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 119