1. Organisaties dienen: a. mee te werken aan door of vanwege burgemeester en wethouders în te stel- len kontrole op de administratie; b. alle inlichtingen te verstrekken welke door of vanwege burgemeester en wethouders dienstig worden geacht voor een juiste toepassing van deze verordening. 2 De -organisatie dient mee te werken aan door of namens de minister na over- leg met het gemeentebestuur in te stellen onderzoekingen, die gericht zijn op het verkrijgen van gegevens voor het beleid van het rijk ten aanzien van het specifieke welzijn. Hoofdstuk XV Beëindiginq en veriaging van het subsidie flrtikel 27 1. Burqemeester en wethouders kunnen het subsidie verlagen, het verleende sub- sidie of de daarop uitgekeerde voorschotten geheel of gedeeltelijk terug- vorderen en/of de organisatie van verdere subsidie uitsluiten indien: a. de organisatie aan de bij of krachtens deze verordening of de bijzon- dere verordeningen gestelde regelen, niet of in gebrekkige mate vol- b de^orqanisatie opzettelijk onjuiste gegevens verstrekt welke, indien zij juist waren geweest, tot afwijzing van de subsidie-aanvraag zouden hebben geleid, dan wel tot toekenning van een lager bedrag of het stel- len van andere voorwaarden. 2. De desbetreffende organisatie en de raadscommissie worden gehoord alvorens het vorige lid wordt toegepast. ftrtikei 28 Een beschikking tot stopzetting, vermindering en terugvordering der subsidie of uitsluiting van de subsidieverlening regelt tevens de gevolgen daarvan. De organisatie wordt zoveel mogelijk in staat gesteld haar op grond yan de reeds verleende subsidies aangegane redelijke verplichtingen behoorlijk na te komen. Hoofdstuk XVI Liguidatie Artikei 29 1. Indien een organisatie voornemens is te besluiten tot liquidatie van de organisatie wordt de raad hiervan in kennis gesteid. 2. Bij 1iquidatie van een organisatie is deze aan de gemeente een vergoe- ding verschuldigd, welke door de raad naar redelijkheid en billijkheid wordt vastgesteld. 3. Tot liquidatie wordt niet overgegaan voordat de raad de in het vorige lid bedoelde vergoeding heeft vastgesteld. - 11 - 5e afd. 26 juni 1986 89 Hoofdstuk XIV Toezicht flrtikel 26

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 122