5e afd. 26 juni 1986 89 Artikel 7 De organisatiekosten kunnen omvatten: a. de kosten van afschrijving van inventaris en techmsche hulpnnddelen tot ten hoogste 20% per jaar van de aanschaffingskosten; b. de kosten van porto en telefoon; c. de kosten van drukwerk en stencilwerk; d. rente- en bankkosten; e. administratie en/of accountantskosten; f. vergaderkosten; g. 1idmaatschappen; h. kosten gebruik eigen vervoer; ireis- en verblijfkosten; j. andere door burgemeester en wethouders aanvaarde kosten. Artikel 8 De andere voor uitvoering benodigde kosten kunnen omvatten: a. de vergoedingen aan vakkrachten; b. de kosten van afschrijving van technische hulpmiddelen tot ten hoogste 20per jaar van de aanschaffingskosten; C. de huur van lokaliteiten; d. de kosten van noodzakelijke materialen; e. andere door burgemeester en wethouders aanvaarde kosten. Artikel 9 De afschrijvingen en rente, als bedoeld in de artikelen 6, onder b en c, en 7 onder a kungen slechts als subsidiabele uitgaven worden geaccepteerd indien de organisatie door burgemeester en wethouders is aangewezen. 2. Eenmalige subsidies Investeringssubsidies Artikel 10 Investeringssubsidies kunnen uitsluitend worden verleend aan in Heemstede gevestigde organisatiesdie rechtspersoonlijkheid bezitten. Artikel 11 Het investeringssubsidie bedraagt: indien de kosten niet hoger zijn dan 36.200, 50% van deze kosten, indien de kosten hoger zijn dan f 36.200: 18.100,- vermeerderd met 25% van het gedeelte van deze kosten, dat 36.200,-- te boven gaat, zulks met dien verstande, dat de bijdrage niet hoger zal zijn dan 89.000, Artikel 12 r- Onverminderd het in artikel 17 derde lid van de algemene subsidieveror- dening specifiek welzijn bepaalde, moet bij een aanvraag om een inves- teringssubsidie tenminste worden overgelegd: - 23

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 134