5e afd. 26 juni 1986 89 Artikel 30 1. Het periodieke subsidie kan - in afwijking van het bepaalde in paragraaf 1 van hoofdstuk III - worden verleend als bijdrage in het exploitatie- tekort van de organisatie en/of als bijdrage in bepaalde voor de uitvoe- ring van een aktiviteit te maken kosten. 2. Burgemeester en wethouders kunnen nadere regelen stellen over het bepaal- de in het vorige lid. Artikel 31 1. Een investeringssubsidie kan worden verstrekt in afwijking van het be- paalde in paragraaf 2 van hoofdstuk III. 2. Burgemeester en wethouders kunnen nadere regelen stellen over het be- paalde in het vorige lid. Artikel 32 Een organisatie kan slechts voor subsidie in aanmerking komen als tevens aan de navolgende voorwaarden wordt voldaan: a. de organisatie mag niet uitsluitend als kerkkoor fungeren; b. de organisatie dient op het moinent, dat de subsidieverlening ingaat, tenminste één jaar te bestaan; c. de organisatie dient op het moment, dat de subsidieverlening ingaat, aangesloten te zijn bij een landelijk op haar terrein funktionerende organisatie. Artikel 33 1. Zangverenigingen dienen: a. op 1 januari van het jaar waarvoor subsidie wordt verleend tenminste 15 werkende leden te tellen; i van dat aantal dient in Heemstede te wonen; b. jaarlijks êên openbaar koncert of tenminste twee door burgemeester en wethouders als zodanig aan te merken vervangende zanguitvoerin- gen te verzorgen als regel in de gemeente Heemstede. 2. Orkestenorkesten met een vast koor, accordeon- en tokkelverenigingen en de harmonie, de fanfare of de brassband, welke overeenkomstig lid 3a van dit artikel als orkest zijn aangemerkt dienen: a. op 1 jariuari van het jaar waarvoor subsidie wordt verleend een mini- mum aantal werkende leden te tellen als volgt: - orkesten: 15 - orkesten met een vast koor: 30 - accordeon- en tokkelverenigingen: 15 - harmonie-, fanfare- en brassbandorkesten: 20 j van deze aantallen dient in Heemstede te wonen; b. jaarlijks éên openbaar koncert of tenminste twee door burgemeester en wethouders als zodanig aan te merken vervangende muziekuitvoering te verzorgen, als regel in de gemeente Heemstede. - 28

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 139