5e afd. 26 juni 1986 89 Artikel 32 Artikei 33 De normen, die in dit artikel zijn neergelegd zijn dezelfde als de normen, die de gemeente Haarlem hanteert. De normen van Haarlem zijn overgenomen om een zekere afstenmiing in de regio te bewerkstel 1 igen. Artikel 34 De in dit artikel bedoelde ontheffing geldt steeds voor 1 jaar. Dit betekent tevens, dat de ontheffing na 1 jaar steeds met 1 jaar kan worden verlengd. Artikel 35 Door opneming van dit artikel wordt het subsidie aan organisatiesbedoeld in artikel 29 bepaald aan de hand van het tot dusver geldende systeem, zo- lang burgemeester en wethouders nog geen nadere regelen hebben gesteld over een nieuw systeem. Het tot dusver geldende systeem bestond bijvoorbeeld uit subsidieverlening per lid, per prestatie, een vast bedrag of een percentage van bepaalde kos- ten. Overigens zal het subsidie niet hoger kunnen worden gesteld dan het niveau 1981, eventueel vermeerderd met een trendmatig percentage voor kostenstij- gingen. Uiteraard geldt dit voor elke organisatie, waarvoor binnen plan en programma geen extra gelden zijn uitgetrokken. Artikel 36 en 37. Artikel 38. De ingangs datum van de verordening is bepaald op 1 januari 1986. Deze datum is gekozen in verband met het gestelde in artikel 30 van de algemene subsidievferordening specifiek welzijn. De verordening zou immers anders niet werken op het moment, dat de beslis- singen voor het jaar 1987 (in november 1986) worden genomen. - 36 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 147