5e afd. 26 juni 1986 89 2. Periodieke subsidies zijn jaarlijkse bijdragen, die afhankelijk zijn van: a. het saldo van uitgaven en inkomsten van een aktiviteit; b. het saldo van bepaalde uitgaven en inkomsten van een aktiviteit en het saldo van bepaalde uitgaven en inkomsten van de organisatie, die deze aktiviteit uitvoert; c het nadeiig exploitatiesaldo van een orgamsatie; d'. het aantal leden, aantal deelnemers, aantal inwoners van de gemeente, aantal verleende diensten of geleverde prestaties, een bepaalde kos tensoort, dan wel een kombinatie daarvan. 3. Eënmalige subsidies zijn eenmalige bijdragen in: a. de kosten van eenmalige aktiviteiten; b* l! bouwen/verbouwen en aankopen van in Heemstede gelegen gebouwen en lokaliteiten; 2. de kosten van inrichting van in Heemstede gelegen gebouwen en loka- 1iteiten; 3. de kosten van verwerving van duurzame goederen. 4. Waarderingssubsidieszijn de bijdragen, die als donatie of subsidie worden verleend, uitsluitend ter erkenning dat een orgamsatie een nastreeft, dat volgens de gemeente waardering verdient. Hoofdstuk VIII flanvragen van subsidie Artikel 17 1. Een subsidie-aanvraag moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. 2. Een subsidie-aanvraag dient uiterlijk voor 1 april voorafgaande aan het kalenderjaar, waarvoor subsidie wordt gevraagd, te worden îngediend. 3. Bij een subsidie-aanvraag moeten tenminste de volgende gegevens worden !V8!o!r!oîer van toepassing de statuten, de stichtingsakte en het regle- ment van de organisatie, zoals deze luiden op het ogenblik van indie- ning van de aanvraag, tenzij burgemeester en wethouders reeds over deze stukken beschikken; b. voorzover van toepassing een nominatieve opgave van het personeel, de funkties van het personeelbedoeld in artikel 14, tweede lid en een gespecificeerd overzicht van de personeelskosten, c een begroting, voorzien van een duidelijke toelichting; d'. een werkprogramma voor het volgende kalenderjaarop basis waarvan de aktiviteiten worden uitgevoerd. 4 Een organisatie, die voor subsidie in aanmerking is gebracht of in aan- merking wenst te komen, dient voor 1 april tevens de volgende beschei- den over te leagem a. een door het bestuur ondertekende rekening van inkomsten en uitgaven, alsmede een balans van het vöorgaande jaar, voorzien van een toe- lichting; b. een verslag van haar werkzaamheden van het voorgaande jaar; c. een op a van dit lid betrekking hebbend verslag van een kaskontrole- commissie of, voorzover verlangd door burgemeester en wethouders, een verklaring van een register-accountant.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 160