Opgevoerd doorCoiianentaar/toel ichtinq B. en W. B. en W. Als uitvloeisel van de nota personeelsbeleid, welke nota door uw raad enige jaren geleden is vastgesteid, dient het gemeentepersoneel regel- matig bijgeschoold te worden. Dit is nocdzakelijk omdat de werkwijzen, de vorm van dienstverlening en de organisatie aan wijzigingen onderhe- vig zijn. Gelet ook op het verloop onder het gemeent.c-personeeldat zeer gering is, achten wij dit projekt noodzakelijk. De kosten worden geraamd op i 30.000,per jaar. Wij stellen u voor dit projekt op te voeren. B. en W. Dit projekt is vorig jaar ook opgevoerd en is bij de prioriteitenstel- ling geëindigd op nummer 15. Dit projekt houdt in de bouw van een twee- tal muren, inklusief elektrisch bedienbaar hekverlichting en camera. Dit is noodzakelijk voor het tijdelijk opbergen dan wel uit het zicht kunnen zetten van in beslag genomen goederen. De kosten worden geraamd op S 49.385, Wij stellen u voor dit projekt wederom op te voeren. P.H. De uitvoering van het rapport vari-de werkgroep "vandalisme" zal zonder twijfel extra gelden vergen. Maar ook zoiider het rapport acht de frak- tie extra aandacht voor het voorkomen van vandalisme nodig. De extra aandacht kan bestaan uit voorl ichtingsfolders en het opzetten van akti- viteiten om het vandalisme te bestrijden. De kosten worden geraamd op S 10.000,-- per jaar. Wij hebben geen bezwaar tegen het opvoeren van dit projekt. B. en W. Op lijst II is opgenomen de rekoristrukt ie Glipper Dreef in 1989. Reali- sering is derhalve op zijn vroegst. mogelijk in 1990. De kosten worden geraamd op S 1.500.000,--. Wij stellen u voor het projekt op te voeren. B. en WIs ook vorig jaar opgevoerd en is bij de prioriteitenstel1ing geëindigd C.D.A. op nummer 19. Het projekt oinvat het vernieuwen van de bestrating, wij- «ziging wegindeling, aanleg fiet.svoorzieningen, verbeteren ontsluiting woonwijk en het aanbrengen van nieuwe bomen en beplariting. De kosten worden geraamd op S 1.900.000,--. Wij stellen u voor het projekt op te voeren. B. en W. Dit projekt omvat een algehole renovatio van de Blek.ersvaartweg, tussen J.P. Strijboslaan en de Kerklaan, inhoudende het vernieuwen van de ver- harding rijbaanasfalt en trottoirs). Het prnjekt kan op zijn vroegst worden gerealiseerd na het qereedkcmen van de woninnbouw, derhalve in 1990. De kosten worden geraamd op f 500..000- - Wij stellen u voor het projekt op 'e voeren. B. en W. Dit prnjekt omvat het vernieuwen van de bestrnting. Dit projekt zal moeten volgen na het onder 6 gencemde projekt, derhalve in 1991. De kos- ten worden geraaiiid op I 200.000,--. Wii stellen u voor het projek.t op te voeren. 25

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 29