Nieuw opgevoerd in 1986. In de raadsvergadering van 19 december 1985 is een niotie, ondersteund door de gehele raad, aangenomen met betrekking tot. het geven van steun aan ontwikke- 1 ingssamenwerkingEen bedrag van f 30.000,-- per jaar achten viij voorshands hiervoor voldoende. Ongewijziga. Bij besluit van uw raad van 2 mei 1985, nr. 44, is ingestemd met het beleidsplan van de politie. De uitvoerina van dit plan heeft o.a. een reorganisatie tot ge- volg, die 1 april jl. in werking is getreden. Om deze reorganisatie goed tot liaar recht te laten komen, dient de huisvesting aangepast te worden. Deze houdt voor- namelijk in: - het aanpassen van werk- en bergruimtes t.b.v. de rayonteams; - het kreëren van werkruimte t.b.v. het bureau inforniatiezaken; - het kreëren van een afgescheiden werkruimte t.b.v. de chef beheerpersoneels- en informatiezaken. De kosten van investering kunnen gedekt worden uit de reserve gemeentepolitie, zodat de budeettaire lasten nihil zijn. hieuw opgevoerd in 1986. Om de reorganisatie, als bedoeld onder nummer 5, optimaal qestalte te kunnen geven is een geautomatiseerd systeem nnontbeerl i jk. Hierdoor wordt. enerzijds een goede 1 nformatievoorziening bereikt naar de operationele diensten en liet korpsmanage- ment en anderzijds een integratie van de informatiesyst.emen. Momenteel v/ordt nog gewerkt aari het opstellen van een automatiseringsplan. De verwacliting is echter wel gerechtvaardigd dat mnet worden overgegaan tot het invoeren van eer; Inkaal automatiseringssysteem. De hieraan verbonden kosten zi.m momenteei nog niet te overzien. Volstaan wordt met een p.r.i.-ramirig. lri de 13e begrotingsv/ijziging A.D. 1986 is een bedrag van 5.284,-- geraamd voor de aanschaf van een "sub-module" t.b.v. de afdeling bevolking. iri verbaud hiet mede kan de investering worden verlaagd mcl. afgeronri 5.000,-- tot I 70.000,--. Ongewijzigo. Onaeuijzigd J Cncewijzigd. Ongewi.izigd.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 37