Zie toelichting bij aktualisering financiële situatie voorjaar 1986 (subfunktie 922.00). Nieuw opgevoerd in 1986. Dit projekt houdt in het treffen van infrastrukturele aanpass^ngen (o.a. bushal- ten). Deze hangen sanien met voorstellen van de N.Z.H. inzake een wijziging van de lijnvoering. Wij hebben de fl.Z.H. medegedeeld dat kan worden ingestemd inet aantal voorstellen. üaarnaast hebben wij gevraagd, nog ine' een aantal punten rekening te houden, zoals een betere spreiding van de buslijnen over Heemstedo en een betere ontsluiting van een aantal wocnwijken. Verwacht wordt dat de lasten zullen worden opgebracht door de tarieven. tlieuw opgevoerd in 1986. Gelet op de aanwezigheid van bagger in veel wateren in de gerneente is het noodzakelijk deze op korte termijn te schonen. Voor een inven- tarisatie van de problemen t.a.v. de opslag of afvoer van deze bagger dient een plan opgesteld te worden. Dit plan omvat: - verrichten van globaal onderzoek naar verontreinigde bagger. Nieuw opgevoerd in1986Het projekt omvat het inspekteren van het rioolstelsel van een aarital gebieden in de gemeente, waarvan de kwaliteit en onderhoudstoe- stand niet geheel bekend is. 0p basis van de resultaten van dit onderzoek kan een beleidsplan worden opgesteld voor vernieuwirig van deze leidingen. Nieuw opgevoerd in 1986. Het projekt omvat het aansluiten van een aantal woonboten op het centrale rioolstelsel van de geineent.e. Thans lozen deze woonboten hun afvalwater op het water van de Cruquiushaven. In 1980 is reeds besloten deze kosten te dekken door een beschikking over de saldi- reserve. Inmiddels komt het aansluiten van woonboten ook in aanmerking voor een jaarlijkse bijdrage in het kader van de verfijningsregeling rioleringen. Voor 18 woonboten komt dit neer op een totale bijdrage van 130.000,-- (gekapiialiseerd). Het verschi1 270.000,i 130.000,-- 140.000,-- komt nu ten laste van de algemene reserve. Volstaan wordt met het opnemen van de verminderde bespaarde rente vari van 140.000,-- 9.800,-- wegens beschikking over de algemene reserve. fiieuw opgevoerd in 1986. Het onderhoud aan een grafkelder is door de uabestaanden afgekocht tot het jaar 2003. He^ bedrag was r.iet toereikend, zodat de kelder in eeti verval 1 en toestand is geraakt. De geireenten blijft. verantwoordel ijk voor liet onderhoudzodat een opknapteurt op kort.e t.ermi jn nooozakel i ik is. Ongewijzigd. 47 Toelichting - opstellen baggerplan - besteinmingsplanprocedure starten :- hinderwetprocedure starten

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 51