't'JiflK 6e afd. 26 juni 1986 75 RENOVATIE EN HERINRICHTING VAN DE TROUWZAAL Heemstede, 17 juni 1986. Aan de raad, Gebleken is, dat het meubilair in de trouwzaal in slechte staat. verkeert. llet name de stoelen met de rieten zittingen zijn in feite te licht van konstruktie en als gevolg daarvan moet herhaaldelijk een aantal zittin- gen worden vernieuwd. Dit gaat met hoge kosten gepaard. Omdat te verwachten is, dat de stoelen blijvend aandacht zullen vragen en er als gevolg daarvan geregeld terug- kerende extra kosten zullen ontstaan, komt het ons wenselijk voor het meubilair te vervangen. Overigens is het meubilair 13 jaar geleden aan- geschaft en inmiddels afgeschreven. Los van de problemen rond de stoelen hebben wij tevens gekonstateerd, dat. de trouwzaal zelf dringend aan renovatie toe is. Het verfwerk van met name de houten panelen van de lambrizering ziet er als gevolg van krimp slecht. uit. Ook de houten vloer vertoont gebreken en het. geschuifel en geklos zorgt dikwijls voor veel overlast in de rest van het gebouw. In verband met het bovenstaande lijkt het ons daarom gewenst om - in kom- binatie met het te vervangen meubilair - de zaal in haar geheel te reno- veren. Bij het oriderzoek naar de mogel i jkheden daart.oe zijn wij uitgegaan van een multifunktioneel gebruik van de zaal in de toekomst. Door te kiezen voor deze opzet kari de zaal ook gebruikt gaan worden als extra vergaderruimte en voor het houden van recepties van bescheiden om- varig en van andere bijeenkornsten (bijv. hoorzittingen). Bovendien zal een aantrekkelijker trouwzaal ongetwijfeld meer trouwlus- tigen naar Heeinstede trekken, hetgeen de riodige extra inkomsten zal ople- veren Voor de wijze waarop wij de renovatie en herinrichting van de zaal wensen t.e realiseren, verwijzen wij u naar de ter inzage gelegde stukken. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 67