4e afd. 26 juni 1986 85 HUISVESTINGSOVERZICHT BASISSCHOLEN 1987 T/M 1990 Heemstede, 3 juni 1986. Aan de raad, ier Ingevolge artikel 65 e.v. van de Wet op het basisonderwijs (WBO) dient u jaar- lijks voor 1 oktober een huisvestingsoverzicht van basisscholen op te stellen, dat een tijdvak van 3 opeenvolgende jaren bestrijkt. Voor de jaren 1987 tot en met 1990 geldt een (eenmalige) aparte regeling in verband met de invoeringspro- blematiek rond de WBO. Voor 1 juli a.s. dient u het huisvestingsoverzicht vast te stellen voor de jaren 1987 tot en met 1990. In het huisvestingsoverzicht dient de gewenste vermeerdering van voor blijvend gebruik bestemde voorzieningen in de huisvesting van openbare en bijzondere basisscholen opgenomen te worden. Hiertoe behoren ook de niet op derden ver- haalbare konstruktiefouten. Bij het opstellen van het huisvestingsoverzicht dient gebruik gemaakt te wor- den van de door het ministerie van onderwijs en wetenschappen verstrekte for- mul ieren. Openbaar onderwijs Berkenrodeschool voor basisonderwijs Het afgelopen jaar is gekonstateerd dat de c.v.-leidingen onder de school en het gymnastieklokaal door corrosie zijn aangetast. Een aantal leidingen is in verband met lekkage reeds vervangen. Eën en ander blijkt het gevolg te zijn van een konstruktiefout bij de bouw. De kruipruimten onder de begane-grondvloeren zijn namelijk niet geventileerd. Verhaal op de aannemer is niet mogelijk, omdat de termijn waarbinnen verbor- gen gebreken dienen te worden gemeld (binnen vijf jaar na oplevering) reeds is verlopen. (bepaling uit U.A.V. en bestek en voorwaarden) De volgende te treffen voorzieningen zullen dan ook op het huisvestingsover- zicht opgenomen dienen te worden: - het aanbrengen van extra kruipluiken; - het boven de begane-grondvloeren brengen van de c.v.-leidingen (met gelijk- tijdige vernieuwing van een deel van die leidingen); 1 is-

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 77