85 4e afd. 26 juni 1986 85 ie- O.i. wordt dit verzoek terecht gedaan. De kosten van deze partiëie aanpassing van het gebouw bedragen f 75.000,--(exklB.T.W.). Het schoolbestuur vraagt voorts een uitbreiding van het schoolgebouw aan de iine Sportparklaan met een gemeenschapsruimte. ormii Bij besiuit van 27 juni 1985 verleende u hiervoor reeds uw medewerking. De ge- le meenschapsruimte moet gevormd worden door het eifde lokaal van het schoolgebouw an aan de Sportparklaan (voorheen het negende lokaal van de lagere schooldat middels een schuifwand in open verbinding staat met één van de multi-funktio- nele ruimten in de schoolHet elfde lokaal is destijds deels voor rekening van de gemeente, deels voor rekening van het schoolbestuur gesticht. De staats- secretaris van onderwijs en wetenschappen deeide bij besluit van 26 februari jl. mede, dat hij niet instemde met de gewenste voorziening. De basisformatie ouw, van de school bedroeg op dat moment 11,2 (d.w.z. recht op 11 groepslokalen). aan Thans is de basisformatie toegenomen tot 11,8 (recht op 12 groepslokalen). Naar verwachting zal de basisformatie verder stijgen door de toename van het gge- aantal leerlingen van de schooi i.v.m. woningbouw in de naaste omgeving van de school 3. Een uitbreiding van de school met een gemeenschapsruimte, welke tevens als F- groepslokaal dienst kan doen, is o.i. dan ook gewenst. i in De kosten van het realiseren van het eifde lokaal bedroegen ongeveer f 191.000,-. nerkt Bosch en Hovenschool voor basisonderwijs: een Het bestuur van de Bosch en Hovenschool verzoekt u de verbouwing van het gym- >ng- nastieklokaal van die school op het huisvestingsoverzicht te plaatsen. lur Het betreft een partiële aanpassing van de was- en kleedruimte van het gymnas- als tieklokaal. De verbouwing van de was- en kleedruimte is nodig om twee geschei- den kleed- en doucheruimten te kreëren voor jongens en meisjes en een aparte s- ruimte voor de vakleerkracht. k De kosten van de verbouwing bedragen circa f 60.000,--. dge- Aangezien het gymnastieklokaal van de Bosch en Hovenschool zowel overdag, als in de avonduren zeer intensief wordt gebruikt, is het kreëren van de genoemde w- verschi1lende ruimten noodzakelijk. 2 3

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 79