4e afd. 26 juni 1986 SAMENWERKINGSOVEREENKOMST 2e EN 3e FASE PROJEKT BLEKERSVAART 88 overwegende dat: a. de gemeente in samenwerking met een projektontwikkelaar een woningbouw- plan wenst te realiseren op een terrein, gelegen aan de Blekersvaartweg/ Burgemeester van Lennepweg te Heemstede, hierna te noemen "het projekt"; b. hiertoe het koncept-bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burgemeester van Lennepweg d.d. 18 januari 1983 is opgesteld, hetwelk vervolgens in proce- dure is gebracht; c. het programma van eisen voor het uitwerkingsgebied Blekersvaart d.d. 27 april 1983 is opgesteld; d. vervolgens op basis van het programma van eisen d.d. 27 april.1983 en overeenkomstig het Reglement meervoudige opdracht d.d. 27 april 1983 aan een drietal projektontwikkelaars studie-opdrachten zijn verstrekt; e. na toetsing van de ingediende plannen is besloten als eerste in onder- handel ing te treden met Nevanco Woningbouw b.v. Utrecht c.s., middels Amstelland Concernbeheer B.V. gevestigd te Arnhem verbonden met de pro- jektontwikkelaar, op basis van het door haar ingediende plan, hierna te noemen "het studieplan" zoals ontworpen door Inboconsult BV, met de bedoeling van de projektontwikkelaar voor de eventuele realisatie van het plan Nevanco Woningbouw b.v. Utrecht in te schakelen; f. vervolgens met de projektontwikkelaar nader overleg is gevoerd, hetgeen heeft geleid tot overeenstemming over een aantal uitgangspunten terzake van het totale projekt en de 1e fase in het bijzonder, welke uitgangs- punten in deze overeenkomst zijn opgenomen; De raad van de geineente Heemstede;

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 90