4e afd. 26 juni 1986 88 1.1 De projectontwikkelaar zal al het mogelijke doen wat, naar ob- jectieve maatstaven, in het belang is van de kwaliteit en de haalbaarheid van het project. 1.5 Ue projectontwikkelaar verklaart zich bereid als risicodrager/ financier van het project exclusief woningwet-woningen te zul- len optreden. Hij zal bij het ondertekenen van deze overeen- komst een verklaring overleggen, waaruit ten genoegen van de Gemeente blijkt dat, indien te zijner tijd overeenstemming wordt bereikt over een mogelijk te sluiten exploitatie-overeen- komst, de hiertoe benodigde middelen beschikbaar zullen worden gesteld. Artikel 2: De taak van de Gemeente 2.1 De Gemeente verplicht zich tot het volgen van de noodzakelijke procedures in het kader van de wet op de ruimtelijke ordening en de woningwet etc. en voorts al het overige te doen waartoe zij, gezien haar publ iekrechtel i jke taak, ter 'zake van het pro- ject gehouden is. 2.2 De Geineente zal het ontwerp en het uitgewerkte plan toetsen aan het programma binnen het tijdsbestek overeenkomstig het tijd- schema eri het resultaat vastleggen in toetsingsrapporten. 2.3 De Gemeente zal bevorderen dat haar besluitvorming ter zake van het project tijdig en conform het tijdschema plaatsvindt. 2.1 De Gemeente neemt de inspanningsverplichting op zich de uit deze overeenkomst voortvloeiende taken tijdig en overeenkomstig het tijdschema uit te voeren en voorts niets te doen en alles na te laten wat een uitvoering van het project conform het tijdschema in de weg kan staan. - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 94