4e afd. 26 juni 1986 88 2.5 Oe Gemeente verplïcht zich alle werkzaamheden buiten het plan- gebied, voor zover noodzakelijk voor de realisatie van het pro- ject, tijdig en voor zover nodig in overleg met de projectont- wikkelaar te doen uitvoeren. Artikel 3: Het Programma 3.1 Wijzigingen in het programma welke door één der partijen worden voorgesteld kunnen niet zonder de instemming van de wederpartij worden ingevoerd. 3.2 In afwijking van het gestelde in artikel 3.1 is het de Gemeente toegestaan het programma te wijzigen zonder instemming van de wederpartij indien omstandigheden welke buiten haar invloeds- sfeer liggen hiertoe aanleiding geven. Partijen zullen alsdan nader in overleg treden over de gevolgen hiervan. De projectontwikkelaar heeft het recht in dat overleg de door haar bij gelegenheid van het indienen van het studie- plan gedane aanbieding te betrekken. Indien een wijziging van het programma op grond van het in dit lid bepaalde de haalbaar- heid van het project aantoonbaar essentieel aantast en de pro- jectontwikkelaar op grond daarvan haar medewerking niet langer gestand kan doen dan zal het niet medewerken door de project- ontwikkelaar niet worden aangemerkt als wanprestatie in de zin van artikel 9.7 en/of 9.8 van deze overeenkomst De Gemeente zal de projectontwikkelaar onverwijld in kennis stellen indien zich omstandigheden voordoen welke kunnen leiden tot het in de eerste volzin van dit lid omschreven recht van de Gemeente. - 7 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 95