4e afd. 26 juni 1986 88 Het is partijen bekend dat de Gemeente de ten behoeve van de realisatie van de 2e en 3e fase van het project aan de project- ontwikkelaar over te dragen grond nog gedeeltelijk dient te verwerven (platenperserij "de Cruquius"). 6.3 Het openbare gebied als bedoeld in artikel 6.2 omvat alles wat daaronder in de bouw-exploitatieverordening van de Gemeente wordt verstaan. Een nadere precisering van het openbare gebied zal plaatsvinden in de exploitatie-overeenkomst 6.1 De prijs van de door de projectontwikkelaar binnen het plange- bied gelegen en voor het realiseren van de 2e en 3e fase van het project voor woningbouw benodigde grond - als bedoeld in artikel 6.2 - zal, inclusief de daarop rustende rente en/of indexering, nader worden bepaald in de exploitatie-overeenkomst Voor die bepaling zal de exploitatie-opzet, zoals deze door de projectontwikkelaar bij gelegenheid van de prijsvraag en op basis van de financiële opgave in het programma is ingediend, mede in de beschouwingen worden betrokken. 6.5 De kosten van de civieltechnische werken, zoals omschreven in het programma, zullen in overleg met de Gemeente worden vastge- steld en zijn begrepen in de door de projectontwikkelaar te betalen grondprijs, nader te specificeren in de exploitatie- overeenkomst. 6.6 Het is de Gemeente toegestaan zo nodig voorbereidende werkzaam- heden, zoals genoemd in het programma, te (doen) verrichten in het plangebied, voordat in het kader van de exploitatie-over- eenkomst overeenstemming is bereikt over de overdracht van de grond. - 10 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 98