4e afd. 25 september 1986 119 Artikel 1. Bouwrijp maken en civiel-technische werken 1.1 De exploitant zal zorg dragen voor het volledig bouwrijp maken van de 2e en 3e fase, een en ander zoals bedoeld in artikel 2 van de "Exploi tatieverordening 1971" 1 2 Onder bouwrijp maken wordt uitdrukkelijk mede verstaan het, ten be- hoeve van de bouw van de door de exploitant te realiseren wonmgen als bedoeld in artikel 3.1 van deze overeenkomst, amoveren van be lemmerende opstallen, kabels en leidingen en dergelijke en het ver- richten van alle andere voor het realiseren van de woningen noodza- kelijke grondwerken zulks in de ruimste zin van het woord. 1.3 De exploitant zal zorg dragen voor het aanleggen van de voor de 2e en 3e fase bestemde civiel-technische werken, zoals voorzieningen met een openbare bestemming, zoals verhardingen, rioleringen, bermen, groenstroken, plantsoenen en dergelijke op basis van het door de ge- meente goedgekeurde algemene civiel-technische bestek code W./lü^o opgenomen als bijlage 2 in de op 28 september 1984 afgesloten ex- ploitatie-overeenkomst voor de le fase van het projekt, alsmede op basis van de tekeningen rioleringsplan fasen 2 en 3 d.d.6-6-1986,nr. 88088.50-101. 1.4 Deelbestekken voortkomend uit en gebaseerd op het algemene civiel- technische bestek vereisen een afzonderlijke goedkeuringsprocedure van partijen. 1.5 De exploitant treedt op als opdrachtgever voor het bouwrijp maken. De directie over de uitvoering van de civiel-technische werken als genoemd in artikel 1.3 zal worden gevoerd door de exploitant. Het - niet dagelijks - toezicht op de uitvoering zal worden gevoerd door de directeur van het gemeentelijk technisch bedrijf of de door deze aan te wijzen ambtenaren. 1 6 Indien de exploitant met de werkzaamheden als genoemd in dit artikel gereed is zal de, zogenaamde, eerste oplevering van de civiel-tech- nische werken aan de gemeente plaatsvinden. Bij de eerstc oplevering gekonstateerde en in het proces-verbaaI van oplevering vastgalegde gebreken zullen door en voor rekening van de exploitant worden hersteld en wel binnen twee maanden na de eer- ste oplevering. De tweede oplevering vindt plaats zes maanden na eerste oplevering. 1.7 Het onderhoud van wegen, trottoirs, groenvoorzieningen, rioleringen en andere openbare voorzieningen welke door de exploitant zijn aan gelegd zal vanaf de datum van de eerste oplevering voor rekening van de exploitant zijn. Vanaf de datum van de tweede oplevering is dit onderhoud voor reke- ning van de gemeente. Artikel 2. Financiële bepalingen met betrekkinq tot het bouwrijp maken ën het realiserën van "cjviei-technische wërken 2.1. De exploi tant draagt de kosten verbonden aan het bouwrijp maken en het realiseren van civiel-technische werken, zoals omschreven in ar- tikel 1.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 37