2e afd. 28 november 1986 134 Zoals het er nu naar uitzlet zal deze intergemeentelijke commissie i" oktober/november a.s. worden ingesteld en zal funktioneren voor de zes gemeenten in het gewest Zuid-Kennemerland. De plaatselijke huis- artsen worden betrokken bij de uitvoering van dit besluit. De werkzaamheden ter voorbereiding van de oprichting van een basis- gezondheidsdienst in Zuid-Kennemerland spitsen zich momenteel voor- namelijk toe op het vaststellen van het takenpakket voor deze dienst. De uitvoering van logopedische hulp op de Heemsteedse basisscholen zal in 1987 worden voortgezet op de wijze zoals deze in 1986 is ge- start. Voor wat betreft de preventieve tandheelkundige zorg hangt deze voortgang af van de financiële ruimte; het projekt is bij de prioriteitstel1ing op de vierde plaats geëindigd. 1.9. Bestenmiirigsp lannen 1.9.1. Merlerihoven Ook de tweede fase van het noordelijke gedeelte, bestaande uit 140 ëéngezinswoningen in de ongesubsidieerde koopsektor, is thans gereed. Van de bouw van 42 luxe appartementen in de koopsektor is na tegen- vallende verkoopresultaten door de betrokken bouwmaatschappij afge- zien. Verder zijn nog 80 appartementen in dit deel van Merlenhoven gepland. Overleg omtrent de uitvoering van beide plannen is nog gaande. De formele regeling van het totale gebied in een bestemmingsplan is in een vergevorderd stadium. 1-9.2. Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweq llet op 15 december 1983 vastgestelde bestemmingsplan bevindt zich na de goedkeuring door Gedeputeerde Staten nog in een beroepsproce- dure. In afwachting van de onherroepelijke goedkeuring is een uitwerkings- plan in voorbereiding voor de inmiddels gerealiseerde eerste fase van het projekt (112 woningwetwoningen23 bejaardenwoningen, 21 premie- koop A-woningeri, 8 vrije sektorwoningen en een supermarktannex parkeergarage) - 12 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 12