28 novernber 1986 143 Artikel 9. Aangifte. Ilet formulier vari liet aangiftebiljet wordt bij afzonderlijk raadsbe- sluit vastgesteld. Artikel H). De belastingpl ichtige aari wie niet binneri zes inaanden na afloop van het beiastingjaar een aangiftebi1jet is uitgereikt of een aanslag is opge- iegd, is gehouden binrien een maand na het verstrijken van de evenbe- doelde termijn bij burgemeester en wethouders of een door hen aan te wijzen ambtenaareen schriftelijk verzoek in te dienen om uitreiking vari een aangiftebiljet. Artikel 11. Hachtigirig tot overdracht van bevoegdheden. Burgemeest.er en wethouders kunnen een of meer gemeenteambtenaren aan- wijzen, die in bun plaats treden met betrekking tot de uitvoering van enige wett.elijke bepaling betreffende de heffing van de belastingen. Artikel 12. Nakoming van verplichtingen. De verplichtinyen, als bedoeld in de artikelen 47, 50 en 51 van de Algemene wet inzake rijksbelastingen jegens burgemeester en wethouders, geldon mede jegens de door burgemeester en wethouders aangewezen ambte- naren der gemeentelijke belastingen. Artikel 13. Inwerkingtreding en citeertitel 1. Deze verordening treedt in werking op 1 januari 1987. Ilet ingang van dat belastingjaar vervalt de verordening op de hef- firig van onroerend-goedbelastingen vari 25 november 1983 goedge- keurd bij Koninklijk besluit d.d. 2 mei 1984, nr. 3, sedertdien gcwijzigd, met dien verstande dat zij van toepassing blijft op de helastbare feiten die zich voordien hebben voorgedaan. 2. Deze verordening kan worden aangehaald als "Verordening onroe- rend goedbelastingen 1987". Aldus vastgesteld in de openbare vergadering van 28 november 1986, De secretaris, De voorzitter, <ne nfd.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 130