144 in Nederlarid, voor de aan hun adres of in hun kennels gehouden honden; c. uitsluitend gebezigd voor het geleiden van blinden; d. die uitsluitend gehouden worden ten dienste van de politie of het le- ger. 1. Ieder die belastingplichtig wordt, is gehouden binnen veertien dagen nadien bij burgemeester en wethouders een schriftelijk verzoek in te dienen oin uitreiking van een aangiftebi 1 jet. 2. De belastingplichtige ten aanzien van wie het aantal honden met be- trekking waartoe hij voor het laatst aangifte heeft gedaan, is toege- nomen, is gehouden binnen veertien dagen na het tijdstip waarop die toeneming heeft plaatsgevonden, een schriftelijk verzoek in te dienen om uitreiking van een aangiftebiljet. flrtikel 9. Wijze van belastingheffing. De belast.ing wordt bij wege van aanslag geheven. flrtikel 10. Betalingstermijn. De belasting is invorderbaar in éên termijri. De vervaldag van deze ter- mijn wordt gesteld op twee maanden na de dagtekening van het aanslagbil- jet. flrtikel 11. Kontinuerinq van belastinqheffing. Ten aanzien van de belastingplichtige aan wie over het vorige belasting- jaar een aanslag werd opgelegd, wordt de belasting geheven. naar hetzelf- de aantal honden als waarnaar hij voor het laatst aangifte heeft gedaan, tenzij blijkt dat het aantal honden waarvoor hij belastingplichtig is, wijziging heeft ondergaan of zijn belastingplicht vôör de aanvang van het belastingjaar is geëindigd. 2e afd. 28 november 1986 flrtikel 8. flangi fte.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 134