2e afd. a 28 november 1986 134 Op 26 juni jl. besloot uw raad tot het aangaan van een samenwerkings- overeenkomst met Banero-Spaarneveste b.v. voor de tweede en derde fase van het projekt. Een anticipatieprocedure voor het verlenen van de nodige bouw- en aanlegvergunningen is inmiddels gestart. Het bijgestelde progran»na voor de tweede fase omvat de bouw van 56 woningwetwoningen (waarvan 23 bejaardenwoningen)44 premie-huur beleggers woningen, 35 premiekoop A-woningen, 44 premiekoopwoningen in de A-C- of B-kategorie en 16 vrije sektorwoningen. De start van de bouw is gepland in februari 1987. 1.9.3. Glip IV (Prinsenlaan) Tot de voor de huidige bestuursperiode tussen de frakties gemaakte afspraken behoort het uiterlijk eind dit jaar nemen van een beslis- sing met betrekking tot start en inhoud van de procedure voor het bebouwen van het toekomstig woongebied ten noorden van de Prinsenlaan. Wij zullen hieromtrent binnenkort met een voorstel konien. 1.9.4. Terrein Eemlaan-Linge Bij uw besluit vari 19 december 1985, nr. 138, werd een herziening van het bestenmingsplan voor het terrein ten westen van de Herenweg, grenzend aan de Eemlaan en de Linge, in voorbereiding verklaard met het oogmerk medewerking te verlenen aan een bestemmingswijziging ten behoeve van het bouwen van woningen. Een inmiddels door een bouwmaatschappij ontwikkeld verkavelingsplan voorziet in het realiseren van 109 woningen in diverse prijsklassen tussen 140.000,-- en 250.000,--. Een ontwerp-bestemmingsplan voor dit. gebied is tiians in voorbereiding. 1.9.5. Hetaalgieterijen Na de onherroepel i jke gof'dkeuring van hot bestemmigsplari Voormalige metaalgieterijen Herenweg" is ons gevraagd inedewerking te verlenen aan een wijziging van de stedebouwkundige opzet voor de realisering - 13 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 13