145 Artikel 5. Bijleverinq materialen. Indien de dienstverlening gepaard gaat met de levering en/of verwerking van materialen wordt daarvoor per bijgeleverde en/of verwerkte eenheid de werkelijke magazijnprijs verhoogd met 15% wegens opslag- en admini- stratiekosten geheven. Artikel 6. Overdracht bevoegdheden. 1. Burgemeester en wethouders kunnen êën of meer gemeente-ambtenaren aan- wijzen, die in hun plaats treden met betrekking tot de uitvoering van enige wettelijke bepaling betreffende de heffing en invordering van het recht bedoeld in deze verordening. 2. De verplichtingen als bedoeld in de artikelen 47, 50 en 51 van de Al- gemene Wet inzake rijksbelastingen jegens burgemeester en wethouders gelden mede. jegens de door burgemeester en wethouders aangewezen amb- tenaren der gemeentelijke belastingen. 3. Burgemeester en wethouders of de door deze aangewezen ambtenaren zijn bevoegd tot het verlenen van afschrijving van het verschuldigde recht. Artikel 7. Wijze van heffing en betaling. 1. Het recht wordt geheven bij wege van een schriftelijke kennisgeving, nota of ander schriftuur, waarin het verschuldigde bedrag wordt ver- meld. 2. Burgemeester en wethouders stellen de modellen van de in dit artikel bedoelde bescheiden vast. 3. het recht wordt verschuldigd en moet worden betaald op het tijdstip, waarop de te verlenen dienst wordt aangevraagd. 4. Indien het verschuldigde bedrag niet op het in het derde lid genoemde tijdstip kan worden vastgesteld, moet het recht worden betaald binnen veertien dagen na de dagtekening van de schriftelijke kennisgeving, de nota of andere schrifturen. 2e afd. 28 november 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 145