134 2e van een bouwplan met 26 appartementen in de ongesubsidieerde koop- sektor. Gehoord de raadscommissie voor ruimtelijke ordening en volks- huisvesting achten wij de gewijzigde opzet aanvaardbaar en hebben wij ons bereid verklaard de gevraagde medewerking te verlenen. Als eerste stap in de te volgen procedure heeft uw raad inmiddels een herziening van het vigerende bestemmingsplan in voorbereiding ver- klaard. 1.9.6. Overige plannen Na goedkeuring door Gedeputeerde Staten zijn de aanvullende bebou- wings- en gebruiksvoorschriften (bedoeld als overgangsmaatregel in afwachting van de totstandkoming van nieuwe bestemmingsplannen) in- middels onherroepelijk geworden. Met bestemmingsplan Glip III (omgeving bedrijf Höcker) is in mei jl. door G.S. goedgekeurd en bevindt zich thans in een beroepsprocedure bij de Kroon. De besteniiiirigsplannen Glip I (gedeeltel ijk)Adriaan Pauwlaan, Haven, 1. alsinede het Besluit "Uitsluiting A-inrichtingen Wet Geluidhinder" zijn door uw raad vastgesteld en ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten ingezonden. In behandeling/voorbereiding zijn de volgende plannen: Indische Wijk, Merlenhoven, Buitengebieden (o.m. aanpassing/wijzi- ging van plan Natuurgebieden)Componistenwijk, Schilderswijk, Val- kenburgerplein, Zandvoortselaanwestzijde Leidsevaart en Van Merlen. Na 1angdurig schriftelijk en mondeling overleg kwamen Gedeputeerde Staten in oktober 1984 tot de konklusie dat het gebied Vogelbuurt ten noord-westen van het station Heemstede-Aerdenhout) niet in aan- merking kan komen voor bebouwing met woningen en bedrijven, dan wel een mengvorm daarvan. Met de inrichting van een woonwagenlokatie op het terrein kan in principe wel worden ingestemd. 1. Vervolgens hebben wij onderzocht op welk gedeelte bedoelde lokatie 1. (voortvloeiende uit het provinciaal wooriwagenplan) gerealiseerd zou kunnen worden. De resultaten daarvan zijn aan Gedeputeerde Staten voorgelegd met het verzoek een uitspraak te doen over toekenning van - 14 - 2e afd. 28 november 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 14