2e afd. 28 november 1986 134 een bijdrage in de kosten van geluidwerende voorzieningendan wel omtrent ontbeffing van de geluidhindereisen. Daarbij is uiteraard ook het door de provincie als reservering iri het streekplan opge- nomen Haringbuistracé aan de orde geweest. Wij wachten nog steeds op een uitspraak van het provinciaal bestuur. Ook in het nieuwe ontwerp-streekplan Amsterdam-Noordzeekanaalgebied is genoemde reservering gehandhaafd. In het daartegen door het Gewest Zuid-Kennemerland ingediende bezwaarschrift is gesteld dat aan reser- vering van het tracê geen behoefte bestaat. "Reservering beleninert de ontwikkelingsmogelijkheden die voor deze omgeving aanwezig zijn (woningbouw, bedrijvigheidwoonwagenlokatie)Daarnaast valt te twijfelen aan de verkeerskundige funktie, die dit tracê kan hebben; deze lijkt noch voor het rekreatieverkeer, noch voor het woon-werk- verkeer zodanig dat aanleg nagestreefd moet worden", aldus de gewest- reaktie, met de inhoud waarvan wij hebben ingestemd. 1.9.7. Loswal Ter uitvoering van het in lijst II opgenomen projekt "Verplaatsing loswal" hebben wij onderzocht welke mogelijke lokaties binnen de gemeente aanwezig zijn voor de vestiging van een nieuwe loswal. Het gehouden onderzoek heeft betrekking op in totaal 8 lokaties aan het Spaarne en de Ringvaart. Na afweging van de aspekten planologie en landschap, verkeer, milieu, financiën en technische uitvoerbaar- heid hebben wij, gehoord de raadscommissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting een eerste voorkeur uitgesproken voor een vesti- ging aan het Spaarne, waarbij met name aandacht geschonken zal moeten worden aan de situering van de ontsluitingsroute. Na het plegen van overleg met o.m. water- en wegbeheerders zal een uiteindelijke st.andpuntbepal ing aan uw raad worden voorgelegd. 1.10. Volkshuisvesting 1.10.1. Voormalig "Broederhuis aan de Herenweg Op 27 maart jl. besloot u tot. verkoop vari het voormalige "Broeder- huis" met achterterrein aari de Herenweg. - 15 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 15