Zolang de financiële gevolgen van het plan niet voldoende dui4 lijk zijn, is van belang een experimentele start te maken op 21 3a kleine schaal en gelijktijdig een grotere opzet met subsidi8ri,===s:==;= door andere instanties na te streven. Plan van aanpak Het college vormt zich op korte termijn een mening over de in jaar 1 deze notitie neergelegde gedachten en beraadt zich over ds inW=== zetten financiële middelen. Daarna wordt de notitie in mei of 'i juni a.s. in de betrokken raadscommissies besproken en tevens 3 voorgelegd aan het Werklozenplatform Heemstede en ter oriëntat besproken met het GAB te Haarlem. mam Na instemming van de raad gaan de burgemeester en de betrokker17 vtoi wethouder de boer op om plaatsen te werven. matu Bezien moet worden of een begeleidingsgroep waarin alle betroi kenen zijn vertegenwoordigdmoet worden ingesteld om de opzet en voortgang van het project te bewaken. jaar Tot slot '5 vroi Deze notitie geeft een bescheiden werkgelegenheidsplan in hoof^ aiani lijnen weer. De fractie heeft er bewust vanaf gezien om verdere details ihf5 ^101 vullen. Zij meent dat dit door burgemeester en wethouders kan 56 mani gebeuren. Daarna zal de raad daarbij worden betrokken. De gedachte waaruit de fractie deze notitie aanbiedt is intussrjaar duidelijk: ook een betrekkelijk kleine gemeente als Heemstede moet op haar schaal en naar haar maat een bijdrage leveren aan het terugdringen van de omvang van de groep mensen die moeilijliB vro aan de bak komen op de arbeidsmarkt 6 vrou 3 manr Heemstede, 29 april 1986 De fractie van Progressief Heemstede namens deze, 13 nian Î4 vro 9 nan jaar 12 vro 10 man 6 vro Maarten Divendal (secretaris) Harry Borghouts (voorzitter) 10 mar jtotas V-uit taal tobei

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 176