?e afd. 28 november 1986 134 1.10.4. Uitvoering Wet op de Stads- en dorpsvernieuwinq In de raadsvergaderirig van 30 januari 1986 is besloten de op de gelijknamige wet gebaseerde Subsidieverordening stads- en dorpsver- nieuwinq te wijzigen. Dit betrof het verruimen van de subsidiemoge- lijklieden voor de verbeteririg van door eigenaren bewoonde woningen. Dit vond plaats naar aanleiding van het verhogen van het budget voor dit doel door het provinciebestuur. Met betrekking tot deze regeling kan opgemerkt worden dat tot en inel jul i 1986 cirka 31 aanvragen zijn ingekomen waarmee een totaal subsidiebediag is gemoeid van f 83.000,--. Ilet budget voor 1986 bedraagt f 144.000,-- zodat verwacht mag worden dat (nagenoeg) alle aanvragen die nog in de loop van 1986 zullen wor- den ingediend, gehonoreerd kunnen worden. 1.11. Verkeer en civieltechnische werken 1.11.1. Verkeei sbeheersing lleemstede 0p basis van het rapport Verkeersafwikkeling Heemsteedse Dreef en de door de raad aangenomen motie van november 1985 naar aanleiding van dit rapport zijn wij in overleg getreden met de rijks en de provin- ciale overheid en met de gemeente Haarlem over o.a. het 1inksafverbod op K8 (llerenweg/Lanckhorstlaan)dosering Cruquiusweg nabij Javalaan en overnaine/koppel ing van de verkeersregelinstallatie op de Blauwe Brug. Ilet ligt in ons voornemen u hierover vöör het eind van het jaar, door middel van een voortgangsrapportage nader te informeren en waar mogelijk met konkrete voorstellen te komen. Wij zullen hierbij tevens het projekt "inaatregelen in relatie tot Verkeersstudie Zuid-Kennemer- land" betrekken, alsmede de projekten 47 (rekonstruktie K5: kruispunt lleemsteedse Dreef-P. Aertszlaan-C. Francklaan) 50 (vernieuwen ver- keersregelautomaat K10: llerenweg-Kerklaan)59 (verkeersbeheersing lleemsteedse Dreef fase I), 60 (voorzieningen t.h.v. het openbaar ver- voer, en 2 (K9: rekonstruktie omgeving station). - 18 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 18