2e afd. 28 november 1986 134 1.11.2. Deelnota's fietsverkeer, openbaar vervoer en 30 km/h-regeling De door ons toegezegde nota over het fietsverkeer zal vöör juli 1987 aan u worden aangeboden. Dit geldt ook voor de nota m.b.t. het onder- zoek naar de mogelijkheid tot het instellen van zgn. "30 km/h-gebieden" De uitkomsten van de door de N.Z.H. uit te voeren 1ijnvoeringsstudie Bollenstreek/Heemstede zullen verwerkt worden in een deelnota over het openbaar vervoer. 1.11.3. Plannen m.b.t. A22/N22 Op 12 juni jl. heeft de Connnissie Overleg voor de Uegen van de Raad van de Waterstaat een hoorzitting gehouden over de "projektnota inzake de verkeersproblematiek van het hoofdwegennet in de Haarleiimierineer en op de Bollenroute" (tracéstudie A22). Naar verwachting zal medio 1987 het advies aan de Hinister van Verkeer en Wat.erstaat worden uit- gebracht. Via het gewest is door ons positief gereageerd op de in het ontwerp- streekplan ANZKG voorgestelde N22 met aansluiting(en) op Haarlem- Schalkwijk. 1.11.4. Kruispunt Herenweg-Zandvoortselaan (K8) Over het 1inksafverbod Herenweg-noord/Lanckhorstlaan wordt nog overleg gevoerd. De door Rijkswaterstaat uitgestelde rekonstruktie van het noordelijk deel van de Herenweg zal nu in 1987 worden uitgevoerd. Het lijkt ons wenselijk tegelijkertijd de voorgenomen aanleg van de aparte 1inksafstrook op de Zandvoortselaan te realiseren. Een plan hiervoor zal binnenkort behandeld kunnen worden. 1.11.5. Herinrichting Indische Wijk De herinrichting van deelgebied B (Cloosterlaan e.o.) is nagenoeg voltooid. In deelgebied A (B. Toussaintlaan e.o.) wordt. thans nieuwe riolering gelegd. De inspraak over de herinrichting, welke in de eerste lielft van 1987 zal worderi uitgevoerd, is onlangs gestart. Ilet ligt in het voornemen om in het najaar van 1987 de riolering in deelgebied C te verriieuwen. - 19 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 19