28 november 1986 2e afd. 134 1.11.6. Rekonstruktie Kerklaan-oost Het rapport inzake de konsekwenties van het instellen van éénrich- tingverkeer op het oostelijk deel van de Kerklaan is gereed. Wij hopen ons liierover spoedig te beraden en zullen eventueel met nadere voorstellen koinen. 1.11.7. R&R-terrcin Pelikaanlaan In maart jl. heeft u ingestemd met het plan voor de aanleg van 132 parkeerplaatsen op een terrein ten noorden van de Zandvoortselaan langs de spoorlijn. De behandeling van de subsidie-aanvragen bij het rijk en de provincie is in een vergevorderd stadium. Wij verwachten dit jaar nog de beslissingen hieromtrent, Bij een positieve uitslag zou volgend voorjaar tot aanleg kunnen worden overgegaan. 1.11.8. Evaluatie verkeersmaatregelen Componistenwijk Een voorstel voor de opzet van het door u gevraagde onderzoek naar o.a. de gevolgen van opheffing van "de stop" in de J. Wagenaarlaan wordt binnenkort in ons college besproken om daarna geagendeerd te worderi voor de vergadering van de raadscommissie. 1.11.9. Diverse projekten Naast de reeds behandelde projekten zijn o.a. de navolgende projekten öf de afgelopen maanden gerealiseerd, ôf thans in uitvoering, c.q. worden binnenkort in uitvoering genomen: - aanleg riolering llerenweg tussen Kerklaan en Van Merlenlaan - verbetering kruising Herenweg-Van Merlenlaan - rekonstruktie Blekersvaartweg-noord - aanleg inrit kantoorgebouw Leidsevaartweg - rekonst.ruktie Camplaan-west - maatregelen i.v.m. wateroverlast Componisteriwijk - beschoeiing Cruquiushaven - verbetering haItesituatie Heernsteedse Dreef - aarileg diagonale afsluiting Koediefslaan - konservering brug Amstellaan - uitbreiding parkeergelegenheid raadhuis - 20 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 20