134 1.11.10. Planning verkeer en civieltechnische werken Op basis van het door u bepaalde beleid zal een bijgestelde planning voor de voorbereiding en uitvoering van de verkeers- en civieltech- nische projekten worden opgesteld. Deze planning zal in november a.s. in de desbetreffende raadscommissie worden besproken. 1.12. Ekonomische aangelegenheden 1.12.1. Heekmarkt De weekmarkt, welke sedert ongeveer een jaar wordt gehouden, ioopt goed; zowel het publiek als de marktkooplieden zijn tevreden. IIa overleg in de commissie voor economische zaken hebben wij in april jl. besloten enige uitbreiding te geven aan de branchelijst; er was voldoende ruimte voor het bijplaatsen van enkele kramen aanwezig. Zoals reeds is bekend gemaakt, zal de markt in de maanden september en oktober wegens de rekonstruktiewerkzaamheden aan een deel van de Camplaan worden gehouden op de Provinciënlaan. 1.13. Onderwijs 1.13.1. Algemeen In de begroting voor 1987 zijn de gevolgen van het nieuwe vergoedings- stelsel voor het basisonderwijs volledig verwerkt. De totale uitkering van het rijk is toegenomen, maar daar staat tegen- over dat een groot deel van die uitkeririg gereserveerd moet worden. Met name van de uitkering "andere voorzieningen" dienen de te ont- vangen bedragen voor groot onderhoud, technische aanpassingen en ver- vanging en aanpassing van meubilair door de gemeente gereserveerd te worden voor zowel de openbare als de bijzondere basisscholen. Met de besturen van de bijzondero basisscholen zullen afspraken worden gemaakt over de besteding van deze gelden. Getracht zal wnrden een meerjarenraming op te stellen voor het groot onderhoud aan de basis- scholen. Voor wat betreft de vergoedingen die worden ontvangen voor de optima- - 21 - 2e afd. 28 november 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 21