2e afd. 28 november 1986 134 Op korte termijn (voor 1 januari 1987) zal bekeken worden wat de moge- lijkheden zijn voor het voortbestaan van de BerkenrodeschoolMierbij zal ook de mening van de ouders van de leerlingen die thans de Ber- kenrodeschool bezoeken, betrokken worden. 1.13.3. Computers In de loop van 1987 zal een evaluatie van het computergebruik op de basisscholen plaatsvinden. Op twee scholen (de Crayenesterschool en de Nicolaas Beetsschoolis met ingang van schooljaar 1986/1987 gestart met het opzetteri en uit- werken van een invoeringsprogramma informatietechnologie. De genoemde scholen krijgen hiervoor extra faciliteiten van het rijk in de vorm van extra formatie voor éên schooltijd per week en een kleine financiële bijdrage. Het projekt wordt in samenwerking met de S.A.B.D. uitgevoerd. 1.13.4. Stichting Schooladvies- en Begeleidiriqsdienst Zuidwest-Kerinemeriarid De besprekingen over een fusie tussen de Stichting Schooladvies- en Begeleidingsdienst Zuidwest-Kennemerland (S.A.B.D.) en de Stichting Regionale Schooladviesdienst te Haarlem (R.S.A.D.) zijn in een im- passe geraakt. Aangezien een fusie tussen de beide begeleidingsdiensten door het rijk als voorwaarde is gesteld voor het kontinueren van het subsidie aan de diensten, is door het bestuur van de S.A.B.D. een onderhoud aangevraagd bij het ministerie in verband met de gevolgen van de stagnering in de fusiebesprekingen voor het subsidie. Van het rijk is uitstel gekregen tot 1 november 1986 om de fusiemo- gelijkheden nog nader te bekijken. 1.14. Helzijn en maatschappelijke zorg 1.14.1. Welzijn In het kader van de gemeentelijke beleidsplanning is besloten het budget t.b.v. het sociaal cultureel werk (S.c.w.) voor 1986 struk- tureel met 34.500,-- te verminderen. In het programma s.w.c. 1986 is aangegeven op welke wijze deze bezuiniging kan worden gerealiseerd. - 23 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 23