134 Het bureau is in 1986 uitgebreid met een half-time formatieplaats t.b.v. de administratie. Deze uitbreiding was noodzakelijk in verband met de stijging van de werkdruk als gevolg van wijzigingen in regel- geving (nieuwe R.W.W., wijziging W.W.V., woningdelersregeling, nieuwe R.Z., verschuiving verhaalsbepalingen) Het bureau Sociale Zaken heeft voorts in 1985 240 adviezen uitgebracht m.b.t. het kwijtscheldingsbeleid. Het aantal adviezen om positief te be- slissen bedroeg 191. Het kwijtscheldingsbeleid is in 1986 uitgebreid voor zwembadtarieven en bibliotheekkontributie. 1.15. Nutsvoorzieningen 1.15.1. Sektor gasvoorziening In 1986 zal het programma voor systematische vervanging van gaslei- dingen met loodstriktouw-verbindingen worden afgerond. Tengevolge hiervan komt er kapaciteit vrij voor meer aktiviteiten op' het gebied van de dienstleidingen waar het onderhoud de laatste jaren is achtergebleven. Tot voor kort waren er geen richtlijnen voor onderhoud aan gasdruk regel- en meetstations. De onderhoudsverplichting werd derhaive naar eigen omstandigheden en inzichten vervuld. Sinds kort bestaan hiervoor richtlijnen. Wij zijn van mening dat het volgen van deze richtlijnen gewenst is. De tot heden verrichte onder- houdswerkzaamheden zullen moeten worden uitgebreid met een grote inspektiebeurt eenmaal per 5 jaar. Het vorenstaande geldt in gelijke mate voor het onderhoud van de gasafleveringsstations. Om de kwaliteit van het distributienet te handhaven zal vervanqing van het net van 3 tot 4 km. per jaar noodzakelijk zijn. - 27 - 2e afd. 28 november 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 27