134 af 1. HET GEMEENTELlJK BELEID IN HOOFDLIJNEN Zonder een uitputtende behandeling voor te staan vraagt een aantal zaken van gemeentelijk beleid om een nadere beschouwing. 1.1. De beleidsintenties In het afgelopen voorjaar hebben de raadsfrakties een aantal beleids- intenties en afspraken geformuleerd voor de raadsperiode mei 1986 tot mei 1990. Deze zijn als bijlage bij deze nota gevoegd. De beleidsin- tenties zijn inmiddels verwerkt in de doelstel1ingennotawelke nota inmiddels door u is vastgesteld in de raadsvergadering van 26 junl 1986. In de beleidsintenties en afspraken zijn een aantal opdrachten opge- nomen, die hieronder worden opgesomd. De nunmers en letters verwijzen naar de beleidsintenties en afspraken. Beleidsintenties 10. Uiterlijk 1 juli 1987 moet een zo doeltreffend mogelijk systeem van begrotings- en kredietbewaking zijn ingevoerd. 15. Uiterlijk 1 januari 1989 dient een zodanig subsidiebeleid te wor- den ontwikkeld dat een planmatige toedeling van het totale subsidie- bedrag mogelijk is. 21. Vöör 1 januari 1987 zal op basis van het rapport van de werkgroep Vandalismebestrijding een plan van aanpak voor vandalismebestrijding worden vastgesteld. Het plan van aanpak zal ook de jaarlijks benodigde kosten moeten aangeven. Afspraken b. In het kader van de verdere ontwikkeling van het gemeentelijk infor- matiebeleid worden achtereenvolgens een informatieplan en een automa- tiseringsplan opgesteld. Uiterlijk 1 juli 1987 dient de raad zich hierover uit te kunnen spreken. - 2 - 2e afd. 28 november 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 2