134 - begroting g.t.b.: in de berekening vari onproduktieve naar produk- tieve uren is rekening gehouden met een ziekteverzuim vari 8%; - begroting Sport en Recreatie Heemstede b.v.: in de kosten van het ambtelijk personeel is rekening gehouden met een ziekteverzuim van 5%, zulks gebaseerd op het gemiddelde van de afgeloperi jaren. Voor het personeelvallende onder de C.A.O.worden de ziektekosten vergoed door de bedrijfsvereniging; - begroting algemene dienst: hierin is rekening gehouden met vervan- ging wegens ziekte tot 3%. Ilierbij is gelet op de in praktijk voorkomende vervangingen. 2.4. Onderhoudsfonds woningen en qebouwen Voor de periode 1982 t/rn 1986 is voor de eerste maal een prognose opgesteld van het te verwachten onderhoud voor do gemeentelijke wonin- en gebouwen. Op basis hiervan is de storting in het fonds berekend. De stortingen koinen ten laste van de gewone dienst, terwijl de werke- lijke kosten uit het fonds bestreden worden. Op basis van prijsstij- gingen (inflatiepercentage) en autonome wijzigingen worderi de stor- tingen ieder jaar bijgesteld. Het lag in de bedoeling om de prognose ieder jaar met het nieuwe begrotingsjaar te verlengen, waardoor steeds een periode van 5 jaar bestreken zou worden. Dit laatste is echter niet gebeurd. Zoals hierboven reeds vermeld is 1986 het laatsto jaar van de huidige prognose. Ilet ligt in ons voornemen om in oktober a.s. aan u een krediet te vragen voor het opstellen van een nieuwe prognose van het te verwach- ten onderhoud voor de periode 1987-1991. In de begroting van 1987 is voorshands volstaan met een budget voor het plegen van onderhoud gelijk aan de stortingen, te weten f 523.000,-- (afgerond). 2.5. Bestuursapparaat (par. 2 Verdeeldienst) De in de begroting 1986 gereserveerde gelden voor herbezetting zijn inmiddels besteed. Daarnaast is een extra formatieplaats opgenomen, te weten 0,5 voor de uitgifte van rijbewijzen en 0,5 voor de afdeling welzijn en maat- schappelijke zorg. I)e kosten hiervan worden gedekt door leges van - 33 - 2e afd. 28 november 1986

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 33