28 november 1986 134 d. Vöör 1 juli 1987 moet een onderzoek zijn voltooid naar de wijze waarop gemeentelijke voorlichting verder gestalte moet krijgen. m. Uiterlijk eind 1986 wordt een beslissing genomen met betrekking tot de start en inhoud van de procedure voor het bebouwen van het terrein aan de Prinsenlaan. n. Uiterlijk 1 juli 1987 zal zijn nagegaan of het in de Heemsteedse situatie voldoende zinvol 1s, in samenwerking met vertegenwoordigers van woningaanbieders en woonkonsumenten een overlegorgaan volkshuis- vesting in te stellen. o. De uitkomsten van het onderzoek naar de mogelijkheid voor de gehele gemeente een 30 km.-zone in te stellen zullen uiterlijk 1 juli 1987 in de raad behandeld worden. p. De mogelijkheden voor het behoud van de Berkenrodeschool dienen op korte termijn te worden bezien (vôör 1 januari 1987). t. V6ör 1 januari 1987 zal een cultuurnota worden uitgebracht, waarin het huidige cultuurbeleid wordt geïnventariseerd, alsmede de wensen en aanbevelingen voor de toekomst worden geformuieerd. Daarbij worden ook de aanwezige en benodigde akkommodaties in be- schouwing genomen. u. Uiterlijk september 1988 wordt een beleidsnotitie in de raad be- handeld over de gemeentelijke openbare bibliotheek. Hierbij zal tevens worden bezien of een commissie uit de burgerij kan ftorden ingesteld, waaraan bepaalde bevoegdheden betreffende het beheer van de gemeentelijke openbare bibliotheek worden opgedragen. z. Onderzocht zal worden öf en op welke wijze Heemstede een speciale band met een gemeente uit een Oostblokland kan aangaan. Dat onderzoek moet op 1 januari 1988 zijn afgerond.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 3