2e afd. 28 november 1986 134 5. INVESTERINGEN EN AKTIVITEITEN. 51 Projekten die niet ter keuze staan (lijst II). Uitgangspunt is lijst II zoals die is opgenomen in de aanbiedingsnota bijstelling beleidsplan voorjaar 1986. Bij de behandeling van deze nota in de vergadering van uw raad van 29 mei j.l. heeft u besloten de volgende projekten op lijst II te plaatsen: Voorts zijn de volgende projekten afgevoerd, omdat de lasten hiervan reeds zijn opgenomen in de koncept-begroting 1987: - materieel g.t.b. - rekonstruktie Camplaan - aanpassing ANWB bewegwijzering - computerprogrammatuur sekretarie Het projekt verkeersstudie Zuid-Kennemerland hebben wij eveneens afgevoerd, omdat de studie van de commissie is gestaakt. De aanbesteding van de Camplaan en deelgebied A van de Indische wijk is lager uitgevallen dan begroot is. De gevolgen hiervan zijn verwerkt. De ontwikkelingen op de kapitaalmarkt rechtvaardigen een verlaging van de rente van 7 naar 61%. Voor deze verlaging is op het eind van lijst II een stelpost opgenomen. Tenslotte is nog rekening gehouden met het volgende: In het begin van deze raadsperiode heeft u een aantal beleidsintenties en afspraken vastgesteld die ongetwijfeld financiële konsekwenties tot gevolg hebben. Zie ook 1.1. Hoeveel deze zullen belopen is moeilijk te overzien. Voorlopig wordt uitgegaan van een investering van 30.000,-- per jaar gedurende de periode 1987-1990. Het wijkgebouw "De Princehof" dient aangepast te worden aan de voor derge- lijke gelegenheden gestelde eisen. Voor de zaal en toiletten en de keuken worden de kosten van aanpassing geraamd op 104.000, - bijscholing gemeentepersoneel - voorkoming van vandalisme - opheffen knelpunten sociaal-kulturele instellingen 30.000,— p.m. p.m. - 53 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 53