MMK9HZI - 78 - 18. Bij liet aantrekken van personeel zal de gemeente bijzondere aandacht schen- ken aan de mogelijkheid tot aanstelling van mensen die een relatief zwakke positie op de arbeidsmnrkt hebben. Tevens zuilen de door de rijksoverheid gerealiseerde (tijdelijke) arbeidsplaatsenregellngen voor deze personen door de gemeente zoveel mogelijk worden benut. 19. Per onderdeel van de gemeenteiijke organisatie zullen - in samenspraak inet het personeel - streefpercentages van het aantal vrouwen bij dat onderdeel worden vastgesteld, die zo mogelijk in 1990 zullen zijn gerealiseerd. Openbare orde en veiligheid Aiinbevel ingen van de raad aan de burgemeester 20. 0p korte termijn zal ais vervolg op het Politiebeleidsplan in de raad het aktiviteitenplan worden besproken, opdat deze zich kan uitspreken over on- der andere de gewenste prioriteiten in politiële aandachtsveiden. In het aktiviteitenplan zullen de uitvoeringskosten worden opgenomen en worden aangegeven op weike wijze deze kunnen worden gedekt. Voor de beiiandeling in de raad zullen de inwoners op een nog nader in te vulien wijze in de gelegenheid worden gesteld te reageren op het aktivi- teitenplan 21 22. 23. !)e uitvoering van het akt ivi tei tenpl an zal regelmatig onderwerp van overleg zijn in de commlssie openbare orde en veiligheid. Voor 1 januari 1987 zal op basis van het rapport van de werkgroep Vandalis- mebestrijding een plan van aanpak voor vandalismebestrijding worden vastge- steldHet plan van aanpak zal ook de jaarlijks benodigde kosten moeten aan- gevenIn het jaarversiag van de politie zullen de effekten van de maatre- gelen tot bestrijding van vandalisine worden aangegeven. Bij de uitwerking van het rapport van de werkgroep Vandalismebestrijding zal ook aandacht worden gegeven aan de relatie tussen overmatig alcoholge- bruik eri vandalisme en zal een voorlichtingsprogramma voor basisscholen en scholen voor voortgezet onderwijs worden ontwikkeld over de kleine krimi- naliteit I)e burgers zullen met het oog op de openbare orde en veiligheid worden ge- stiimileerd om te letten op hetgeen er om lien heen gebeurt, en van onregel- matigheden aangifte te doen bij de poiitie. Nagegaan zai wordeu op welke wijze van gemeentewege kan worden bijgedragen aan de begeleidlng en nascholing van liet poli t iekorpsmet name op het ge- bied van soclale vaardigheden Kuimtelijke ordening en volkshuisvesting 24. Ter vervanging van 3.20. Het vaststellen en aktualiseren van bestemmingsplannen voor de gehele ge- meente moet voortvarend worden voortgezet.

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 78