4. de vereniging verplicht zich op de eerste aanzegging van burgemeester en wethouders aan de gemeente het recht van eerste hypo- theek te verienen - zulks onder de gebruikelijke bedingen, waaronder die bedoeld in artikei 1223, lid 2, artikel 1230, lid 1 en artikel 1254, lid 2, van het Burgerlijk Wetboek en artikel 297 van het Wetboek van Koophandel - op haar onroerende bezittingen; 5. êën maand voor aanvang van het boekjaar al de vereniging aan burge- meester en wethouders de begroting van baten en lasten voor het vol- gende boekjaar ter goedkeuring zenden, vergezeld van een toelichting. Indien Burgemeester en wethouders bezwaren hebben tegen de begroting, zal de vereniging haar dienovereenkomstig wijzigen. Zonder schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders mogen geen uitgaven worden gedaan waardoor de in de begroting vermelde bedragen worden overschreden; 6. binnen drie maanden na afloop van elk boekjaar zal de vereniging aan burgemeester en wethouders ter goedkeuring zenden een balans per einde boekjaar en een verlies- en winstrekening over dat jaar, êén en ander met een toelichting; 7. de vereniging verplicht zich om desgevraagd aan de door burgemeester en wethouders aan te wijzen personen inzage te geven van alle boeken en bescheiden van de vereniging; 8. de vereniging zal het clubgebouw behoorlijk en ten genoegen van burgemeester en wethouders onderhouden. Burgemeester en wethouders zullen te allen tijde bevoegd zijn de toestand van het gebouw te doen opnemen. De door hen nodig geoordeelde herstellingen zullen op eerste aanzeg- ging binnen de door hen te stellen termijn worden verricht; - 4 -

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 30