ARTIKEL IV. In artikel 10 worden de volgende wijzigingen aangebracht: 1. Het tweede lid komt te luiden: 2. onder heffingsgrondslag, bedoeld in het eerste lid, wordt verstaan: a. voor de actieve deelnemer, bedoeld in artikel 3, onder a., en artikel 4, lid 1 en 2, onder a. en c., die een volledige betrekking bekleedt, het bedrag gelijk aan het ambtelijk in- komen, als bedoeld in artikel C 1, eerste lid, van de Alge- mene burgerlijke pensioenwet; b. voor de actieve deelnemer, bedoeld in artikel 3, onder a., artikel 4, lid 1 en 2, onder a. en c., die een deeltijdbe- trekking bekleedt, het bedrag, dat verkregen wordt door ver- menigvuldiging van het ambtelijk inkomen, als bedoeld in artikel C 1, tweede iid, van de Algemene burgerlijke pensioen- wet, met de deeltijdfactor, ais bedoeld in artikel A la van deze wetmet dien verstande dat indien de vereenvoudigde deeltijdfactor kleiner is dan 4/5, het ambtelijk inkomen vermenigvuldigd wordt met de factor 4/5; c. voor de deelnemer, bedoeld in artikel 4, tweede lid, onder b het bedrag van de (wethouders) wedde (inklusief vakantietoe- slag)doch tenminste het bedrag dat wordt verkregen door vermenigvuldiging van de wedde (inklusief vakantietoeslag) met een breuk, waarvan de teller wordt gevormd door het ge- tal 80 en de noemer door het getaldat het percentage aan- geeft waarin de omvang van de wethoudersfunktie ten opzichte van een volledige betrekking wordt uitgedrukt. Dit percentage is het percentage bedoeld in artikel 10 van het Besluit van 03-07-1986 tot uitvoering van artikel 100, derde lid van de Gemeentewethoudende regels betreffende andere financiële voorzieningen die verband houden met de vervuiiing van het wethoudersambt. (Stbl. 1986, 406);

Raadsnotulen Heemstede | 1986 | | pagina 9