4e afd. 7 mei 1987 53 Gymnastieklokaal flntoniusschool Het gymnastieklokaal van de St. Antoniusschool werd op 16 oktober 1986 7i klokuren door de St. Antoniusschool gebruikt. Het komende schooljaar zal dit gebruik niet wijzigen. De bekostiging van het gymnastiekiokaal komt derhalve op grond van de hoofdregel voor beëindiging in aanmer- king. Aangezien het gymnastieklokaal echter deels onder het schoolgebouw ligt (het schooigebouw staat op een duin), zal het ingevolge vuistregel 3 in verband met inpandigheid buiten beschouwing gelaten worden. Gymnastieklokaal Bosch en Hovenschool Het (inpandige) gymnastieklokaal van de Bosch en Hovenschool werd op de peildatum door de Bosch en Hovenschool (111 klokuren) en de Crayenester- school (81 klokuren) gebruikt. Ook het komende schooljaar zullen de beide scholen in totaal 19{ klokuren gebruik maken van de zaal Het gymnastieklokaal komt derhalve niet voor beëindiging van de bekos- tiging in aanmerking. G.ymnastieklokaal Jacobaschool Het inpandige gymnastieklokaal van de Jacobaschool wordt 12 klokuren door de Jacobaschool en 21 klokuren door de Crayenesterschool gebruikt. In de 12 klokuren van de Jacobaschool is ook het gebruik door de jong- ste leerlingen opgenomen. De Jacobaschool beschikt namelijk niet over een speellokaal. (Het creëren van een speellokaal is in het huis- vestingsoverzicht 1987-1990 opgenomen). De Crayenesterschool gebruikt dit schooljaar tevens voor 2{ klokuren het gymnstieklokaal van het Erasmuscollege (gebouw van voormalige Bronsteemavo)Aangezien het Erasmuscollege een school voor dag-/avond- onderwijs voor volwassenen is, wordt het gymnastieklokaal van de school niet meer als zodanig gebruikt. De staat van onderhoud van de zaal wordt minder en nieuwe voorzieningen worden niet meer getroffen. Voortzetting van het gymnastiekonderwijs van de Crayenesterschool in deze zaal is derhalve niet gewenst. - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 37