4e afd. 7 mei 1987 53 Daarbij komt dat het gymnatieklokaalvan de Voorwegschool op grond van de programma1s van eisen voor 1987 in aanmerking kan komen voor een uitbreiding van de zaaloppervlakte tot 252 m2. Of een dergelijke uitbreiding wenselijk c.q. mogelijk is zal nog nader onderzocht moeten worden. G.ymnastieklokaal Valkenburgschool Het gymnastieklokaal van de Valkenburgschool (inpandig) wordt alleen door de Valkenburgschool gebruikt. Op de peildatum bedroeg dit gebruik 8i klokuren. Het komende schooljaar zal dit gebruik 10 klokuren bedragen. Het gymnastieklokaal van de Valkenburgerschool komt derhalve voor be- ëindiging van de bekostiging in aanmerking. Aangezien het gymnastiek- lokaal echter inpandig is, wordt het in principe buiten beschouwing gelaten. Spaarneborghzaal De Spaarneborghzaal werd vanaf haar opening gebruikt door de Prinses Beatrixschool en de Gerrit Bargermavo. Aangezien de Gerrit Bargermavo tot voor kort niet over een eigen gymnastiekaccommodatie beschikte heeft de Prinses Beatrixschool voor wat betreft het gebruik van de Spaarneborghzaal altijd rekening moeten houden met het gebruik door de Gerrit Bargermavo. Aangezien de Gerrit Bargermavo thans beschikt over een eigen accom- modatie, kan de Prinses Beatrixschool de Spaarneborghzaâl meer uren in gebruik gaan nemen. Voor het komende schooljaar zal het gebruik 14i kiokuren bedragen. Aangezien het gebruik door de Prinses Beatrixschool op de peildatum slechts 12i klokuren bedroeg, komt de Spaarneborghzaai in aanmerking v°or de beëindiging van de bekostiging. De Spaarneborghzaal is tegen een flatgebouw (Offenbachlaan) aangebouwd en kan derhalve in beginsel gemakkelijk worden afgestoten voor het basisonderwijs. - 5 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 39