2e afd. 7 mei 1987 GEMEENTEGARAMTIE VOOR EIGEN WONINGEN 54 De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 21 april 1987; gelet op het bepaalde in artikel 170 van de gemeentewet en artikel 2 van de Regeling deelneming van het rijk in garanties van de gemeente voor eigen woningen en terzake van garantieverlening voor nieuwe woningen te- vens gelet op de artikelen 63 en 65 van de Woningwet; BESLUIT onder intrekking van de besluiten van 28 augustus 1975, nr. 85 en 30 mei 1980, nr. 61, met de desbetreffende kredietgevers overeenkomsten aan te gaan, waar- bij de gemeente garandeert de betaling van rente en aflossing van een lening onder verband van eerste hypotheek ten behoeve van de financie- ring voor het verkrijgen in eigendom van door burgemeester en wethou- ders aan te wijzen woningen, zulks overeenkomstig het bepaalde bij het Besluit geldelijke steun volkshuisvesting en de Regellng deelne- ming van het rijk in garanties van de gemeente voor eigen woningen en onder de voorwaarden en bepalingen vervat in de bijlagen I en II van genoemde Regeling of, Indien de bedoelde bepalingen en voorwaarden mochten worden gewijzigd dan wel door andere mochten worden vervangen, overeenkomstig de gewijzigde of vervangende bepalingen en voorwaarden en voorts onder de navolgende voorwaarden en bepalingen: 1. De geldgever verplicht de geldnemer een overlijdensrisikoverzekering af te sluiten en afgesloten te houden, waarbij in het verzekerings- kontrakt de bepaling is opgenomen dat in het geval er terzake wordt uitgekeerd, de uitkering plaatsvindt aan de geldgever ter aflossing van het restant schuldbedrag van de in het garantiebesluit genoemde -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 45