2e afd. 7 mei 1987 21E WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT 43a De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorste) van burgemeester en wethouders; mede gezien het advies van het College voor Arbeidszaken d.d. 5 november 1986, OPZ/69218; BESLUIT: A. het Algemeen Ambtenarenreglement, vastgesteld bij zijn besluit van 29 april 1970, nr.45, en laatstelijk gewijzigd bij zijn besluit van 28 au- gustus 1986, nr.l06a, te wijzigen als volgt: I. Artikel D7, lid 3, sub a, wordt gelezen als volgt: "afwezigheid, korter dan een jaar, wegens zwangerschap en bevalling en niet aan schuld of nalatigheid van de ambtenaar te wijten ziekte;' II. Aan artikel D7 wordt toegevoegd een 5e lid, luidende: "Voor vakantiedagen, waarop de ambtenaar aanspraak heeft, maar die met ingang van de dag van ontslag nog niet zijn verleend wordt een vergoeding gegeven. Deze vergoeding bedraagt 1/22 gedeelte van het salaris per maand van de ambtenaar voor elke niet verleende vakantiedag. Gedeelten van vakantiedagen worden naar evenredigheid vergoed." III.Artikel E18lid 1, wordt gelezen als volgt: "De gewezen ambtenaar die, hetzij op het tijdstip van ingang van zijn ontslag, nadat hij reeds een jaar of langer wegens ziekte voor ten minste 55% van de voor hem geldende werktijd verhinderd was zijn betrekking te vervullen, hetzij na afloop van de termijn waar- in hij krachtens artikel E15 of artikel E16 bezoldiging of een uit- kering genoot, arbeidsongeschikt is zonder dat hij recht heeft op invaliditeitspensioen krachtens de Algemene burgerlijke pensioenwet of op een uitkering krachtens artikel III van de Wet op de noodwach- ten, ontvangt zolang die arbeidsongeschiktheid duurt een uitkering naar de maatstaf van de Wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering. IV. De tekst van artikel E21, lid 2, sub a, wordt gewijzigd als volgt: "een hem uit hoofde van zijn ontslag uit de laatstelijk door hem vervulde betrekking toegekend pensioen krachtens de Algemene burger- lijke pensioenwet, waaronder begrepen een aanvulling ingevolge arti- kel F9, lid 5, en een toeslag ingevolge artikel F9a van die wet." V. Artikel E23, lid 1, wordt gelezen als volgt: "Aan de gewezen ambtenaar die in het genot is van een invaliditeits- pensioen vermeerderd met een aanvulling als bedoeld in artikel F9 en een toeslag als bedoeld in artikel F9a, lid 2, van de Algemene burge lijke pensioenwet, wordt - indien na ingewonnen advies van een door burgemeester en wethouders aangewezen geneeskundige blijkt dat de ziekten of gebreken uit hoofde waarvan hij blijvend ongeschikt is - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 6