^5 2e afd 7 mei 1987 43a verklaard zijn betrekking te vervullen in overwegende mate hun oor- zaak vinden in de aard van de hem opgedragen werkzaamheden of in de bijzondere omstandigheden waaronder deze moesten worden verricht.en niet aan zijn schuld of nalatigheid zijn te wijten - een uitkering verleend ten bedrage van \2\% van het invaliditejtspensioen, zoals dit met evenbedoelde aanvulling en toeslag is ve'rmeerderd. De uit- kering eindigt met ingang van de eerste dag van de maand volgend op die waarin de gewezen ambtenaar de leeftijd van 65 jaar heeft be- reikt. VI. Artikel E23, lid 2, wordt gelezen als volgt: "Indien aan de gewezen ambtenaar een uitsluitend naar zijn dienst- tijd berekend invaliditeitspensioen krachtens de Algemene burgerlij- ke pensioenwet, vermeerderd met de toeslag als bedoeld in artikel F 9a lid 3, van die wet, is toegekend en dat pensioen lager is dan 112 van het bedrag dat hem bij toepasselijkheid van artikel f9, lid 5, en F 9a, lid 2, van die wet aan invaliditeitspensioen, aanvulling en toe- slag zou zijn toegekend, wordt hem in het geval bedoeld in het eerste lid een uitkering verleend ten bedrage van het verschil. De uitkering eindigt met ingang van de eerste van de maand volgende op die waarin de gewezen ambtenaar de leeftijd van 65 jaar heeft bereikt. VII. In artikel E23, lid 3, wordt het slot van de eerste volzin na de woor- den "van dit pensioen" gewijzigd als volgt: "zonder dat daarop bepalingen inzake inbouw van AOW/AWW, respectieve- lijk bepalingen inzake vermindering met de franchise zijn toegepast." VIII.Artikel E23, lid 4, vervalt. IX. Artikel E23, lid 5, wordt vernummerd tot lid 4. X. Artikel E27, lid 3, wordt gewijzigd als volgt: "De duur van verhindering om de betrekking te vervullen wegens zwan- gerschap gelegen buiten het op grond van lid 2 gekozen tijdvak doch binnen de in lid 2 bedoelde periode van zes weken, wordt op dat tijd- vak in mindering gebracht met dien verstande, dat de verhindering in verband met bevalling in ieder geval wordt geacht te blijven bestaan gedurende de eerste zes weken na de dag van de bevalling." B. te bepalen, dat het onder A vermelde wordt geacht in werking te zijn ge- treden met ingang van 1 januari 1986 voor wat betreft de wijzigingen, vermeld onder de punten VII, VIII en IX en met ingang van 1 januari 1987 voor wat betreft de overige wijzigingen. HEEMSTEDE7 mei 1987. De raad voornoemd, De secretaris De voorzitter, 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 7