ente x iichtlng 8 oerd in 1986. 0 oerd in 1986. raadsvergadering van 19 december 1985 is een motie, ondersteund door de 3 raad, aangenomen met betrekking tot het geven van steun aan ontwikke- samenwerking. Een bedrag van 30.000,-- per jaar acliten wij voorshands 3or voldoende 0 oerd in 1986. ijzigd ijzigd. 3 äsluit van uw raad van 2 mei 1985, nr. 44, is ingestemd met het heleids- /an de politie. De uitvoering van dit plan heeft o.a. een reorganisatie îvoig, die 1 april jl. in werking is getreden. Om deze reorganisatie goed iar recht te laten komen, djent de huisvesting aangepast te worden. Deze voornamelijk in: aanpassen van werk- en bergruimtes t.b.v. de rayonteams; kreëeren van werkruimte t.b.v. het burenu informatiezaken; kreëeren van een afgescheiden werkruimte t.b.v. de chef beheer, perso- ls- en informatiezaken. sten van investering kunnen gedekt worden uit de resorve gemeentepoliti.e, de budgettaire lasten nihil zijn. amen in het dekkingsplan 1987 t/m 1991. Ijzigd. ijzigd. ijzigd. opgevoerd in 1986. reorganisatie als bedoeld onder nummer 6 optimaal gestalte te kiinnen ge- B een geautomatiseeril systeem onontbeerl ijk. Ilierdoor wordt enerrijds een informatievoorziening bereikt naar de operationeie diensten en het korpr- unent en anderzijdr. een integratie van de informatiesystemen. Momentee) o."O'l gewerkt aan liet opstclleu van eon automal iseringsplan. De verwachtinq iter wej gerechtvaardigd dal iiKieton worden overgegaan fot het invoeren van ikaal aufom.-itiseriiigKrynfeein. De hieiaan verliondon konten ziin momenteel

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 95