4e afd. 4 juni 1987 64 - Ingeval toepassing wordt gegeven aan artikel 2, tweede lid, betalen °UderS V3n een 1eerl1n9 d1e ee" school voor basisonderwijseen school voor onderwijs aan kinderen met leer- en opvoedingsmoei1ijk- dan Wel een sch0û1 voor onderwijs aan moeilijke lerende kinderen bezoekt, jaarlijks een eigen bijdrage van 200,- voor die leerling, indien het inkomen van de ouders meer bedraagt dan 27.000,--. 3. De bedragen van 27.000,- genoemd in het eerste en tweede lid, worden met ingang van 1 januari 1989 jaarlijks aangepast aan de wijziging die het indexcijfer van de regelingslonen van volwassen werknemers heeft ondergaan ten opzichte van 1 januari van het voorafgaande jaar en afgerond op een veelvoud van 1.000,-. De aangepaste bedragen treden in de plaats van de in het éerste tot en met het derde lid, genoemde bedraqen van 27 000 - 4. De bedragen van 200,- genoemd in het eerste en twéede'lid, worden inet ingang van 1 januari 1989 jaarlijks aangepast aan'de wijziging die het prijsindexcijfer van het onderdeel vervoer- diensten van het prijsindexcijfer van de gezinskonsumptie voor werknemersgezinnen heeft ondergaan ten opzichte van 1 januari van het voorafgaande jaar en afgerond op een veelvoud van 10,-. De aaotJepaste bedragen treden in de plaats van de i„ het eerste', tweede en vierde lid, genoemde bedragen van 200,--. Artikel 22: Financiële draagkracht. 1. Indien de afstand van de woning van de leerling naar de dichtst- bijzijnde voor hem toegankelijke school voor basisonderwijs, onder- wijs aan kinderen met leer- en opvoedingsmoei1ijkheden, dan wel onderwijs aan moeilijk lerende kinderen mecr bedraagt dan 20 km, wordt de - met inachtneming van het bepaalde in artikel 21 - vastgestelde vergoeding verminderd met een van de financiële draagkracht van de ouders afhankelijk bedrag.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 20