4e afd. GEMlJZIGD EXEMPLAAR 21 augustus 1987 81 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "SCHILDERSWIJK". Heemstede, 4 augustus 1987 Aan de raad, Met ingang van 30 maart 1987 heeft gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Schilderswijk". Dit ontwerp heeft betrekking op het. gebiect dat globaal begrensd wordt door de Crayenestervaart, het Spaarne, de Bronsteevijver, de Bronsteevaart en de P. Aertszlaan (oost) en de Heemsteedse Dreef. Voor de beschrijving van het plan verwijzen wij kortheidshalve naar de bij het ontwerp behorende toelichting. Tegen het ontwerp zijn 35 bezwaarschriften ingediend, waarvan 33 gelijkluidende, ondertekend door in totaal 109 bewoners van de Schilderswijk en aangrenzende Haarlemse lanen. De verkorte inhoud daarvan en de beantwoording zijn opgenomen in het bijgevoegde ontwerp-besluit. Bezwaarden zijn uitgenodigd voor het geven van een mondelinge toelichting op hun bezwaren in de vergadering van de commissie voor ruimtelijke ordening en volkhuisvesting op 19 augustus 1987. Het verslag van deze vergadering zal voor u bij de stukken ter inzage worden gelegd. De ingediende bezwaren hebben ons geen aanleiding gegeven het ontwerp-plan te wijzigen. Wij stellen u voor tot vaststelling van het bestemmingsplan "Schilderswijk" te besluiten overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, mr. A. Buiter, De burgemeester, S.E.A. Noorman-den Uyl 1

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 1