ifd. 24 september 1987 108 19. Rijkswaterstaat, Dienstkring Haarlem 20. Het college van burgemeester en wethouders van - Haarlemmermeer 21. Provinciaal Planologische Commissie Van de op deze lijst genoemde instanties is geen bericht ontvangen van de instanties genoemd onder 4, 5, 13 en 19. De onder 1, 2, 3, 6, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 20 en 21 genoemde instanties hebben medegedeeld dat het ontwerp-plan geen aanleiding geeft tot het maken van opmerkingen. De overige instanties hebben gereageerd zoals hierna verkort is weergegeven. 8. De Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Water- staat van Noord-Holland merkt op dat de asfaltering van de Glipper Dreef nog niet heeft plaatsgevonden. Dit was een van de uitgangspunten bij de verlening van de verklaringen van geen bezwaar voor de te bouwen woningenHij dringt aan op spoedige asfaltering vanwege de optredende geluidhinder ten gevolge van de klinkerbestrating De Glipper Dreef zal binnen afzienbare tijd worden gerekonstrueerdDe benodigde financiele middelen zijn inmiddels gereserveerd. Uitvoering van de rekonstruktie zal in de komende jaren plaatsvin- den. Asfaltering maakt hiervan deel uit. 10De Inspekteur van de Volksgezondheid voor de hygiene van het milieu voor Noord-Holland merkt op dat de akoestische informatie voorzover deze betrekking heeft op een te zoneren weg of industrieterrein nog aan het plan toegevoegd dient te worden. Deze informatie is alsnog aan het plan toegevoegd. 11. De Provinciale Planologische Dienst wijst op een aantal ondergeschikte afwijkingen van de feitelijk gereali- seerde situatie en de daaraan ten grondslag liggende intenties Deze situati,es zullen nader worden bezien. De illegale bouwwerken zullen worden geinventari- seerdZonodig zal hiertegen worden opgetreden. Met betrekking tot de bestemmings-systematiek wordt voorgesteld, bij afwezigheid in dit plangebied van de hoofdbestemmingen "Bedrijven" en "Recreatie", de subbestemmingen "Nutsbedrijven" en "Volkstuinen" te verheffen tot hoofdbestemmingen. De indeling in hoofd- en subbestemmingen is gebaseerd op een in Heemstede gebruikelijk 75"

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 101