24 septemhor 1987 110 b. dc bijdrage-ineens wordt berekend met inachtneming van alle daartoe strekkende voorschriften in de rijksregeling; c. binnen drie maanden na toekenning dient een begin gemaakt te 7i,jn met de werkzaamheden d. de werkzaamheden dienen binnen een door burgemeester en wethou- ders te stellen termijn voltooid en aan burgemeester en wethou- ders gereedgemeld te zijn; e. aan door de gemeente en rijk met kontrôle belaste personen dient op door burgemeester en wethouders te bepalen tijdstippen; 1. toegang te worden verleend tot het gebouwd onroerend goed; 2. inzage te worden verleend in, de op het treffen van voorzie- ningen betrekking hebbende, bescheiden en tekeningen; 3. de op het treffen van voorzieningen betrekking hebbende ge- gevens te worden verstrekt; 4. gelegenheid te worden gegeven tot het kontroleren van de op het treffen van voorzieningen betrekking hebbende gegevens; f. de toekenning zal slechts plaatsvinden onder de voorwaarde dat de gemeente van het rijk geldelijke steun tot een gelijke om- vang zal ontvangen; g. afwijkingen van de werkzaamheden als omschreven in de werkom- schrijving zijn niet toegestaan, behoudens voorafgaande toe- stemming van burgemeester en wethouders; h. alle overige informatie en gegevens, die burgemeester en wet- houders nodig oordelen om de kosten van de voorzieningen te kunnen beoordelen, dienen door of vanwege de aanvrager verstrekt te worden; indien de aanvraag ingediend wordt door een partikuliere verhuur- der kunnen de volgende voorschriften opgenomen worden om ongewenste nntwikkelingen tegen te gaan; i. de verbeterde woning mag niet, zonder voorafgaande toestemming van burgemeester en wethouders, omgezet worden in een koopwo- ning; j. de verbeterde woning mag niet, zonder voorafgaande toestemming van burgemeester en wethouders, gesplitst worden in apparte- mentsrechten als bedoeld in artikel 875 a van het Burgerlijk Hetboek;

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 118