24 september 1987 112 KREDIET OPSTELLEN MEERJARENBElEIDSPLAN STADSVERNIEUWING Heemstede, 15 september 1987 Aan de raad, De subsidie-aanvraag voor 1987 in het kader van het Provinciaal Fonds Stads- en Dorpsvernieuwing bevatte onder meer een verzoek om een bij- drage voor het opstellen van een meerjarenplanning voor stadsvernieu- wing. Het provinciaal bestuur heeft dit verzoek gehonoreerd en een bijdrage in het vooruitzicht gesteld. De provincie draagt 80% van de subsidiabe- le kosten, verbonden aan de opstelling van een dergelijk plan, bij. Het vaststellen van een meerjarenbeleidsplan is van belang voor het ma- ken van meerjarige budgetafspraken met de provincie. Dit kan de kontinue- ring van het stadsvernieuwingsproces zeker stellen en het voortschrij- dend karakter daarvan goed presenteren. Het plan zal worden opgesteld door een extern adviesbureau en zal de vol- gende onderdelen bevatten: 1. inventarisatie; 2. gebiedstypering; 3. maatregelen; 4. prioriteitenstel 1 ing; 5. uitgangspunten voor uitvoeringsprogrammas Aan de hand van het meerjarenbeleidsplan kunnen de jaarlijkse subsidie- aanvragen aan de provincie worden opgesteld. Wij stellen u voor een krediet groot 40.650,-- beschikbaar te stellen voor het opstellen van een meerjarenbeleidsplan. De door een viertal adviesbureaus terzake uitgebrachte offertes liggen voor u bij de stukken ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 123